Jump to content
Българският форум за музиканти

Рейтинг на мнения


Recommended Posts

FoolofRemorse, ти днес за пореден път беше изловен, че цъкаш безпричинни минуси и бе запратен за 20 дни почивка малко да се поосъзнаеш. Кажи ми сега, какво не те изкефи в коментара на човека, който беше писал, че иска да купи китара?

Занапред не давай съвети, защото ако имаш и бегла представа колко много си ме ядосал, щеше да си по-нисък от тревата в този форум поне 10 години! И се научи да пишеш, защото и там ще ме принудиш да си намеря повод да те отнеса за пет месеца след днешния ден! Аман от неразбрани пубертети, които светът ги мрази, но и те гледат да покажат отрицателното си отношение по един или друг начин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

'' Когато мъдрецът сочи луната, глупака гледа пръста му ''
:thumbs_up:

Според мен няма смисъл от тия рейтинги..

Хората са различни,най-малкото тук пишат 2-3 поколения,аз като заям някое хлапе ,че пише неграмотно ще ми цъка там минуси (през @я ми е),

който ме познава със странното ми чувство за хумор се забавлява и може и плюс да ми цъкне :hysterical:

Това не е идея да се оценяваме - аз не помня да съм "гласувал" - всякакви сме,има джазмени,има пианисти свирещи класика,блусфенове и т.н. - и като излезе некой бесен траш-метъл другите го нерват и цъка наред отрицания :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Hillbilly

направи в три изречения дисекция на цялото ни общество...

biggrin.gif

Така е, ама нека не спираме кислорода, защото от него се старее...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласна съм с Хилбили, че смисълът на "рейтинга" е не особено голям - в повечето случаи един плюс или един минус значат "съгласен съм/ не съм съгласен " с твоето мнение. Но някакси по-иначе стои да "цъкнеш" оценка на някого ;).

Може би за някого е източник на самочувствие, мен лично ме забавлява, тъй като досега не е имало случаи да не позная кой ми е цъкнал плюс/минус и какви са му точно мотивите.

Хилбили го каза много точно - какъвто човекът, такъв и "вотът" му .

п.с. И все пак нека бъде видно кой гласува, че да се знае от всички и кой колко "тежи" ;).

Редактирано от Viara Ivanova
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рейтинга трябва да се запази както работи в момента!Модераторите си вършат работата добре,въпреки че се натоварват допълнително!А тези ,които злоупотребяват с рейтинга и не само,да не забравят че не са анонимни и има законодателство касаещо интернет пространството и всеки може да си получи "наградата" за усилията!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Навремето (а и все още) в профила на всеки има едни звездички ... мисля, че те показват еднозначно рейтинга. Това с +/- е както каза кака Вяра (съгласен съм /не съм съгласен). 'Щото дори на мене понякога толкова ме е дразнил "правопис", въпреки, че мнението е градивно, дори и да е критика, че с драго сърце цъкам "-"

 

Поздрави!

Герги

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От днес потребителите могат да дават до 4 положителни вота за деня и максимум 1 негативен вот.

За сега няма да позволим да се вижда кой за кого е гласувал защото както казах не сме достигнали нужното интелектуално ниво за такава система.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала Рафо, и на другото админ Мефи (и на мародераторите също). Ама надали ще сме живи да видим идеята с рейтинга в целия и блясък. :godbless: и повече :butcher: за тролове, хейтъри, и хора съсипващи реномето на тоз иначе тъй 'убаФ форум! Къде ли не съм се мяркал по разни "говорилни", ама тука ми е най-подредено и чистичко, а аз съм "Монк" на тая тема :)

 

Поздрави! :cheers2:

ГЕрги

Редактирано от Георги Тотев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....и ми се свива една топка в стомаха, много неприятно...

Ако имаш малко време и готини слушалки пробвай това:

.

Ако ли не - пробвай с мента...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

bgmttt Еха, много е готино, мерсиии! :godbless::cheers2::music:

мента + мастика 50/50 = облак

или

лимонада + червено вино 50/50 = коктейл "Мечка"

 

Така също ще се оттегля от форума за известно време, защото някой ми трие постовете и темите от 2 дни и като прибавиме, минусите и сагата "Явор" ми идва в повече. Пък ще погледна след време какво става, дано Админа да я махне тази анонимно-репресивна рейтингова система.

 

Поздрави и здраве на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Урааааааа! Поздравления за отлично свършената работа! Днес е много хубав ден - няма минуси, край на анонимното цъкане! :godbless::hooray::coolp::cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Така е! Днес е хубав ден за българската куртоазия и подмазване! B) Ама няма лошо, де! То, угодия няма никога! :beer:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, не се оплаквайте толкова де. Аз си имам автоматичен минус на каквото и да пусна - дори на кавърите. :)

 

Обърнете внимание на префиксите и обяснете на хората как се ползват. Далеч по-полезни са от търсачката, особено за инструмент-разделите и Купувам/продавам. Зарадвах се да видя, че някои са ги използвали по предназначение, но други са ги ползвали за "Невероятна цена!!".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.