Jump to content
Българският форум за музиканти

Програма за техно музика


Veli345

Recommended Posts

Здравейте хрумна ми идеята да се пробвам да правя техно музика и миксове такива неща и ми е нужна програма.Не искам нещо много трудно,искам само да се пробвам.

 

Благодаря предварително

 

 

Велизар :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а ве то т'ва с плодчетата е за барабани и хеви метъл не е за техно ;)

А що е то програма за техно не знам ам тея двете дето ги казвате според мен са си за хеви метъл. Аре тая втората не съм я разъквам амам съм сигурен че не за техно ами е за метъл ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aко ми обясниш какво означава програма за хеви метъл и програма за техно и каква е разликата между тях ще ми бъде много интересно ?

А иначе еднa от най-лесните (но не и за сметка на качеството ) програми си остава Фрутито. Поне аз съм много доволен и си работя с нея

Редактирано от emo_tion1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aко ми обясниш какво означава програма за хеви метъл и програма за техно и каква е разликата между тях ще ми бъде много интересно ?

А иначе еднa от най-лесните (но не и за сметка на качеството ) програми си остава Фрутито. Поне аз съм много доволен и си работя с нея

Ве и аз т'ва се чудя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.