Jump to content
Българският форум за музиканти

Кой ще е новият барабанист на Dream Theater?


Recommended Posts

Аз четох скоро че е предложил да се върне, най-вече заради многото молби на фенове на сайта му.

Обаче са му казали че няма начин да стане. Колкото до това кой ще е, аз лично си мисля че не е в стила на групата да е някой безизвестен. Според мен ще вземат някое голямо име който да има и принос към създаването на музиката им.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

DREAM THEATER бяха обещали да разкрият заместника на фамозния Mike Portnoy "скоро" към края на миналата година, но въпреки това името му още не е известно. Периодично се появяват и биват опровергавани слухове за това кой ще е следващият ударник на "Театралите", време е и за поредната подобна информация. Причината да ви я съобщим е, че източникът й е доста авторитетен - водещият на предаването "That Metal Show" по "VH1 Classic" Eddie Trunk. Според него, новият барабанист на DREAM THEATER е Mike Mangini - 47-годишният сесиен музикант, работил с изпълнители като ANNIHILATOR, EXTREME, James Labrie, Steve Vai и др. Дори и тази новина да бъде отречена, THEATER вече насрочват концерти и фестивални участия за все по-близките летни месеци, така че моментът да разберем кой ще налага кожите в групата от сега нататък наближава.

 

mangini2.jpg

 

Източник

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде сега дръмъра виновен ;)Цецо,да ти кажа дръмъра е най-важния в една банда-гръбнака!Ето два случая в които дръмър банда прави-Металика,както и настоящия случай...има и други,но да не се хваля :P И без двамата световно признати колеги,сега щяхме да имаме две световно НЕизвестни гаражни банди :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

DREAM THEATER бяха обещали да разкрият заместника на фамозния Mike Portnoy "скоро" към края на миналата година, но въпреки това името му още не е известно. Периодично се появяват и биват опровергавани слухове за това кой ще е следващият ударник на "Театралите", време е и за поредната подобна информация. Причината да ви я съобщим е, че източникът й е доста авторитетен - водещият на предаването "That Metal Show" по "VH1 Classic" Eddie Trunk. Според него, новият барабанист на DREAM THEATER е Mike Mangini - 47-годишният сесиен музикант, работил с изпълнители като ANNIHILATOR, EXTREME, James Labrie, Steve Vai и др. Дори и тази новина да бъде отречена, THEATER вече насрочват концерти и фестивални участия за все по-близките летни месеци, така че моментът да разберем кой ще налага кожите в групата от сега нататък наближава.

 

Това ми беше и на мен прогнозата като пуснах темата... ако се потвърди ще се самопочерпя една бира :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре бе!? :blink::slap::huh:

 

Според тази статия това е снимка на новият барабанист:

 

cindyblackman2008_mr.jpg

 

Добре, че изобщо не съм фен на тази група иначе назнам какво щах да мисля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обичам Синдииии... и като барабанистка! Поне DT ще се поразхубави. Вероятно е майтап все пак.

 

Едно е сигурно - Карлос Сантана излезе късметлия. Взе хубавата булка. Сега да видим дали ще помоли Денис Чембърс да написне групата за да свири Синди със Сантана. Опа, грешка, нали Синди ще свири с DT...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Дам...и аз го следя с интерес :) Третата част е последна и би трябвало да го разкрие.

Дотук Минеман ми хареса най-много за групата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с Derek Roddy някаква шега ли е? Барабанист на група казваща се "Hate Eternal" и свирил с Nile да свири The Spirit Carries On? Първи април беше преди почти месец май. :girl_cray2: Добре свири, но просто не става...

 

Дотук Marco Minnermann най-много ми допадна, и като свирене и като поведение, беше ми трудно да го гледам как свири без да се хиля. Интерпретациите на Thomas Lang също ми харесаха, така че мисля, че с него би било много яко, малко е прекалено сериозен, но нищо. Всъщност, и тримата с Mike Mangini ми харесват повече от Mike Portnoy. :godbless:

 

Virgil Donati може да е много добър барабанист, но неговите интерпретации пък направо съсипаха песните... И ми се стори малко несериозно това, че не си беше научил идеите като хората....

 

Нямам търпение да чуя утре как се е представил Peter Wildoer, понеже се надявам да са избрали него, че да им покаже на тея как се правят истински екстремни бек вокали. :headbang: Ако не изберат него, не знам кой точно ще пее по средата на A Nightmare to Remember.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен дилемата "напъплила" :unsure: момчетата от Dream Theather е сериозна. По ми е интересно след големия финал дали ще пуснат на ДВД "състезанието" и да видим целите изпълнения на участниците. За мен Mike Mangini е логичния избор, но и Lang и Minemann са великолепни музиканти. Стилът на Virgil Donati е доста различим от на останалите и ще промени в голяма степен типичният Theather - ски аранжимент и звучене.

Поздрави.:cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от гледна точка на един небарабанист смея да кажа ,че Майк Манджини свири най- стегнато и технично от всички.Демонстрира собствения си стил без да обозва парчетата на бандата.И учудващо, лично за мен, показва жива заинтересованост от това което свирят Тиатър. Все пак той е свтовно признат дръмър... с майсторски класове ,преподава в университети и тнт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стана ми интересно най-после.До сега темата с новия барабанист ми беше доста скучна и жълта,сега вече като има конкурс си е друго.Малко причлича на това когато Металика търсиха басист.Логично е да изберат Манджини.Няма такъв барабанист като него.Гледах днеска доста клипчета с него и се размазах. :drummer: С Екстийм и с Вай има такива умопомрачителни сола и така си разделя крайниците че е почти невъзможен за копиране.Втория за който и аз веднага се сетих и аз (даже първо за него се сетих)е Донати.Вярно е че е малко по-различен и изчанчен в мисленето,но е свирил с бившия член на Тиътър, Дерек Шериниан в Планет Екс.И беше научил песните просто искаше да пробва нещо което му е хрумнало в момента.Стана ми много смешно как говори като анимационния котак Силвестър :hysterical: Минеман също е добър барабанист и е много забавно да го гледаш и може да се усмихваш през цялото време докато свири,но някак не допада на стила на бандата.Другите не ми харесаха честно казано.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз заради Върджил изгледах и 2-те клипчета и според мен(макар че го обожавам) не е за тази банда, а тези коментари, че не си исвирил нещата са малко комични!!!

За мен лично Манджини е фаворита ,след това Минеман. Дерек Роди много за малко го дадоха и не можах да разбера как се е представил а Томас Ланг не мога да го дишам и направо го пропуснах!!

Аз като човек дето никога не е слушал ДТ с огромен интерес изгледах клиповете и ако изберат Манджини може пак да отида на концерт, че предния път си излязох по средата на концерта в НДК, просто не са моята банда и ми беше зор да се мъча да ги слушам!!!

Предполагам че на всички фенове им е било трудно да проумеят защо Портной се е махнал, но всеки си има път в живота и т.н. и когато не се чувства ОК, няма защо да мъчи и другите, може така да е по- добре за всички и за ДТ и за Портной!!!

Според мен ще изберах някой известен, всички големи за професионалисти и ме съмнява да се правят на герои тепърва!!

 

Дано избора на ДТ да не разочарова феновете и да им се радвате още дълго време!!!

Респект и за ДТ и за всички кандидати!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.