Jump to content
Българският форум за музиканти

Счупен ключ


Recommended Posts

Лепило за метал-метал. Но моментните лепила би трябвало да ти свършат работа, поне докато смениш ключа, а и не само ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се върнем на първа страница и да прочетем поста на батко Acei, някой нещо протиффф?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми заклинваш я докато опре в дъното и двата й зъба хванат двете противоположни страни на пина, той нали е квадратен също.

Можеш да опиташ и с ключе за спици.

Аз като имах Кремона имаше запоени 2 монети от по 1 стотинка на два от ключовете. Но иска добра спойка, за да не се счупи - шлайфане, киселина, ала-бала... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вилицата колко остриета има? ... А между тях какво има? ... Е те точно това в ъгъл от 90 градуса спрямо равнината на "врътката" ше ти реши моментно проблема!

 

П.П.: Baby Thomas ме изпревари :)

Редактирано от Георги Тотев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Мародераторите" да ме свинят за поредния :offtopic-001: , ама ... коуега, имаш клещи под ръка, фотоапарат, но нямаш вилица ... утре съседа ако даде ли стана, пегаси темата!

Редактирано от Георги Тотев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не просто си отидох в нас и китарата остана у дядо ми (негова си е). Утре като отида у тях ще пробвам тва имах предвид.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми заклинваш я докато опре в дъното и двата й зъба хванат двете противоположни страни на пина, той нали е квадратен също.

Можеш да опиташ и с ключе за спици.

 

На снимката се вижда, че не е квадратен! То и за това с клещи не се получава а с вилица изобщо няма да стане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И с вилица и с клещи ще стане. "Врътката" е плоска (сплескана) ... въпроса е малко въображение да се приложи :)

 

Поздрави!

Герги

Редактирано от Георги Тотев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам едни ключове за подаряване. Не са нови но ще свършат работа.

Редактирано от g_vayov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.