Jump to content
Българският форум за музиканти

Екстремен шум


Recommended Posts

Според мен решението е да продадете апартамента! :metalist::):)

Шегувам се естествено. Просто ми стана интересно и прочетох от началото, до края. :wall: За мен е МНОГО странен проблем! Ще ми е интересно да разбера ако оправиш нещата, и по-важно как...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 66
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Според мен решението е да продадете апартамента! :D  :D  :D

Или да спрат тока в целия Студентски град B) и да пробват на батерии :) :)

Аз съ6то следя тая тема, 4е ми стана много интересно какво е, и как 6те ре6ите проблема!

Редактирано от visiondann
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Познайте кой вече няма шум ;););)

И да - сменихме квартирата ;)

 

Сега има един значително по-слаб брум, чийто източник беше строго локализиран - неекранираният усилвател РЕСПРОМ, модел '84та :P

 

Като го изключа остава едно много тихо съскане, което предполагам идва от високия гейн на ефекта и което определено е пренебрежително слабо :)

 

 

Извода - не си купувайте активни адаптери, ако живеете в 4ти блок в Студентски град :green:

Редактирано от AXE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извода - не си купувайте активни адаптери, ако живеете в 4ти блок в Студентски град :green:

...или ако искате да се занимавате с музика в 4ти блок свирете на бас :cheers::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.