Jump to content
Българският форум за музиканти

Предлагам


Recommended Posts

Предлагам да се направи нещо като раздел , в който да се постват ревюта и новини за музикални инструменти , групи , хардуер , софтуер и друго полезно за музиканта . И да не е активен само за модератори , админи и вип-ове , а за всички .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човеко, ние една тема преди твоята вече мъдрим цял сайт за такова нещо :blink:

Дай боже да се получи!!! Иначе ще е полезно да има такава информация, не знам да има такъв български сайт. Това ще е като музикален портал както за БГ, така и за чужбинско. Тоест - кое е ОК, кое не, как да се намери и за колко парички, музикално магазини и лютиери от цялата страна... :) Или поне аз така го виждам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам да се направи нещо като раздел , в който да се постват ревюта и новини за музикални инструменти , групи , хардуер , софтуер и друго полезно за музиканта . И да не е активен само за модератори , админи и вип-ове , а за всички .

Идеята е добра даже много, 'ма затова сайт си трябва, както спомена колегата по-горе?

А идеята на Налбантов за тип wikipedia на мен специално много ми харесва :blink:

 

п.с. Последното изречение ти е ни в клин ни в ръкав - 'се едно за изброените има такъв...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах в предвид това нещо да не е извън форума - да е подфорум / т.е. както "Новини" , само че там може да пише само админа и то новини за форума , а моята идея е да се направи такъв подфорум , в който да са новини за горе споменатите неща и всеки да има право да поства . А за сайт - то аз мисля , че muzikant.org трябва да е този , в който да ги има тези неща , не друг .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами всички тези неща ще ги има на сайта като стане готов... само че не само за китари а за всякакви инструменти.

To e ясно , че няма да е само за китари , но на сайта дали ще е отворено всеки да пише новина ??? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към всяка статия ще има отворена тема във форума, къдео ще може да се обсъжда написаното. Както сега само, че статиите ще са на сайта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се скоро да сме готови с дизайна и да пуснем първата част. Срокове немога да дам защото това е творчески процес.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срокове немога да дам защото това е творчески процес.

Гхаххахахах черпя каса бира за тая реплика! :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.