Jump to content
Българският форум за музиканти

Най-красивата китара - а сега де?


Fenix

Recommended Posts

^ Да...Този Греч също си го бива, но ще си призная, че като визия имам проблем с тремолото на полуакустичните китари(най-често е Бигсби, както и в случая), а също така не харесвам факта, че при тях единия потенциометър е на доста нестандартно място. Определено, стане ли дума за такива китари ми харесва класиката и изтънчеността. Например ето този Епифон, на който се любувам много (хубавото е, че не е много скъп и може би някой ден ще го притежавам):

A1719638.jpg

Редактирано от CursedSoul
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.2k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

^^Честно, завиждам ти най-благородно за всяка една от тези красавици, особено LP-то и страта. :cheers2:

Редактирано от Slav
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-лявата пък е правена от Диката и също е зверска според клипчетата които Кольо е пускал. :)

И си е супер красива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кольо, давай адрес, че за такива китари човек убивам !

 

И да не е офтопик споделям китара, която смятам за мноого красива. Fender Jaguar

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

689604821541776021297709449D23pNtigf3d53xE1kwOU.JPG

 

Нещо подобно, обаче с три страт сингъл адаптера и плочка за потове от джаз бас или телекастер, и стратокастърка глава на грифа.И не на последно място, ако може с кремав лесполски пикгард и кремави планки на фендерските сингли в типичния гибсънски стил.

Не ми се занимава с фотошоп да я направя като хората, така че си оставате само с представата от описанието.

Всъщност ако посъбера малко кинти може и да се обадим на майстор Коце да поразвали малко "Винтиджа"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Много си близо, но си държа на бигсби-то и черния цвят със златен хардуер(без излишни орнаменти, освен пикгарда).Според мен единствената китара, която не трябва де е черна и с хъмбъкер е телекастер.

Не че тези не са готини(даже се модват по-лесно, защото са наполовина готови), ама ако имам някои ден такъв инструмент, едва ли бих направил итервенцията за която си мисля.....няма да си го причиня! (пък знае ли човек?)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic-001: Само, човек, който няма реална мечта всеки ден пуска ... "Днес това ми хареса" ...

 

Най-красивата китара е като най-красивата жена, всеки е чувал, че съществуват, някой даже са ги виждали и на снимки, някой ги "притежават" ... и до там!

 

И да не съм баш офф на топика : Моята любов

 

Поздрави!

Герги

Редактирано от Георги Тотев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic-001: Само, човек, който няма реална мечта всеки ден пуска ... "Днес това ми хареса" ...

 

 

Така ли било то!

 

...ето тогава една и за днес (преди обяд)!

 

15137788357271633101297754606ZW68vQ1QBgSZbfCrv5fR.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.