Jump to content
Българският форум за музиканти

На горещият стол Басурендер


Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Никога до сега сам не съм генерирал идеята да подаря цветя. Не ме кефи .Предпочитам да подаря книга ,картина (дори драсната на ръка скица) ,подарявал съм какмък и вода.. Колкото пъти съм подарявал цветя е било след реплика "Вземи сега , тези цветя и ги подари". Още като дете на майка ми за 8ми Март винаги и подарявах картинки с цветя. От цялата работа най-не ми харесват букетите с разни лъскавини и целофани ...пфф Три маргаритки без нищо са много по красиви от 5 натруфени рози... А и текилата в маргаритите е по-добра :)

Просто не харесвам лъскави букети...съжалявам ако това е просташко..

Редактирано от Басурендер
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Семеен ли си?

Жена ти / приятелката ти има ли проблеми, ако в песен на B.A.R.S. се пее "I am looking for a woman..." ? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Семеен ли си?

Жена ти / приятелката ти има ли проблеми, ако в песен на B.A.R.S. се пее "I am looking for a woman..." ? :pray:

Женен съм. Нямам такива проблеми с нея.Тя е по-дива от мен ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с какво оборудване свириш? свирил ли си на джаз бас пълдин и какво ти е мнението за соцкитарите?

Бас - Yamaha RBX - евтинджос серия , ама си имам някакъв сантимент към марката. Удобна ми е . Донесена е от Англия и ме кефи.

Усилвателя е в кутия на някакъв стар соц куб, но ако кажа , че няма и 10 % остатък от оригинала сиурно няма да сгреша.По скоро мога да кажа , че е къстъм by Parni Valiak Или както пише на него BASSurender by Soundman ,за което винаги ще му благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кое е най предизвикателното в музикално отношение парче (пиеса, прозведение, песен или каквото и да) , което успешно си покрил, в какво се състоеше трудността му за теб?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най- много съм се гордял със себе си като се научих да свиря Guantanamera от школата за бас без грешка.. :pray:

Това с върховете не го чувствам така...кефя се когато прости неща станат перфектно.Повече зависи от другите в групата. Просто като са сработени хората работите стават.Може цялата песен да държа един тон , ама като си е на място и му се кефя.Това е върха.

Иначе можеби инструментално най-сложното парче , което съм свирил е Tom Sawer на Rush..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ И към горния въпрос да добавя и тоя:

В коя любима банда би искал да свириш ако ти предложат? Естествено ако си си мечтал за такова нещо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Басурендер,

Малко въпроси и от мен:

1. Ако можеш да върнеш времето назад, би ли променил нещо от миналото си?

2. Как мислиш – чашата е наполовин пълна или наполовин празна?

3. Какво правиш в петък вечер?

4. Имаш ли идоли, кумири ?– изброй няколко

5. Как си се представяш след 5 години?

6. Имаш ли домашни любимци и какви са?

7. Имаш ли татуировки, къде и какви?

8. Опиши себе си с 3 думи: ……………………..

9. Вода или алкохол?

10. Любим сезон:………………

11. Кой номер обувки носиш?

12. Любима марка музикални инструменти: …………………..

13. Пушиш ли?

14. Колко си висок?

15. Колко килограма си?

16. Какви са твоите бъдещи творчески планове?

17. Какво ти даде този форум?

18. А какво ти взе?

 

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кладенецът работи ли?

Кладенеца в момента е в експлоатация..Което ще отложи отговорите ми на останалите с 3-4 часа . Наздраве от Ники тъкмо разправя за Каварна...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като попълниш лексикона на VALITCHY ти задавам култовия въпрос: Какви са бъдещите ти творчески планове? (Очаквах го някъде към 3-тия пост, ама нейсе... :rolleyes: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.