Jump to content
Българският форум за музиканти

"Orange Amps" в София


iwanski

Recommended Posts

Здравейте,

 

твърде вероятно е информацията ми да не изненада никого, т.е. да е стара, но все пак - реших да споделя.

Вчера попаднах на новооткрит (преди около месец) магазин за музикална техника в София, където имаше Orange, Roland, BC Rich, Stagg и др.

Обръщам внимание на Orange, защото имам спомен от тема във форума, в която някой беше писал, че търси и не намира, а и аз самият не бях попадал на вносител на марката в София (това не значи, че няма де хехехе, просто аз не знам).

 

Не си спомням името на магазина, но ще дам местоположение: тръгвайки по ул. Оборище в посока Военната академия - магазинът е в дясната страна на Оборище, съвсем малко преди кръстовището с бул. Евлоги Георгиев. Пичът, който беше вчера на работа беше много точен!

 

И така - ако инфото ми е старо - извинявам се - трийте темата смело! Ако ли не - дано съм полезен на някой!

 

 

Желая ви здраве и пари да купувате!

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЪЪЪ не мисля, че е старо или безполезно колкото, че е за раздела музик. магазаини в бг :girl_witch:

Иначе евала, такова инфо никога не е безполезно.

А на тема ORange в СОфия единственото място къде знам, че има е магазин Камертон( Камертон 99 нещо такова им беше сайтът) намира се до консерваторията и хиспанската гимназия Антим I.

ТОва знам аз :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е новоткрития магазин на Чичо Краси (онзи който имаше магазин на зала Универсиада ).

 

Намира се на Оборище . Дано се сетят да пуснат инфо във форума.

 

Имаше доста ориндж ампс...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О не само не Чичо Краси :hysterical: този човек е навсякъде , по всяко време ( жидал съм го в два магазина едновременно :hysterical: ) . Това е човек, който от 9 кладенеца ще ти докара вода и то за 45 мин , иначе е пич .Относно магазина ( този на Оборище ако за него говорим ) е доста обширен и предлагат бая джиджавки - освен Stagg , Orange ,Bc Rich продават и Boss, EMG , Roland , Zoom, както и набор от от-звучителна техника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво -само да допълня че официален дистрибутор за БГ е Форте -Благоевград-fortebg.com а дали имат нещо в наличност не знам-питаите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Краси брадата е култов, също така познат като Жмудата :)

Не съм го виждал скоро, ще взема да го посетя. Много забавни истории знам - един път разпалено обясняваше, как Ерик Клептън свири с 10 ватово кубе на едни незапознати с музиката клиенти. :godbless:

 

Иначе е симпатяга. Дано Оринджите са добри на добри пари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех,нямаше как да подмина темата,събирам това лято за Тийни терор-комбо или поне Тийни терор,пък отделно ще видим за кабинет.

Благодарско за инфото,но понеже това лято съм на работа в Слънчев бряг,искам да използвам

момента и темата:Знае ли някой дали се продават "Ориндж" в Бургас-ките магазини?

Поздрви :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... Тийни терор-комбо или поне Тийни терор,........

tiny = тАйни :godbless: Да не се излагаме пред чужденците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е те този магазин за който говорите на "Оборище" е новооткритият "Форте мюзик София", магазинът е на двамата братя от Благоевград, който от време оно си държат музикален магазин, но този път са решили да напуснат пределите на Джумаята, те са първите впрочем, който започнаха да внасят СТАГГ и то умело поддържаха богат асортимент, иначе се занимават и с озвучаване и продаване и на озвучителна техника, но явно са поуспели, щом се разраснаха от малкото гаражче в което се помещаваха, намиращо се в пряка на главната в Благоевград. Наскоро им попаднах и на фейсбуук страница за магазина в София, така че знаете какво да правите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ако става дума за магазина в жилищната сграда, то той работи поне от година, защото тогава обикалях да си търся усилвател и китара и се бях зарибил да си взимам Orange Crush. Магазинът обаче беше затворен и по-късно си промених намеренията и взех Vox DA5.

Редактирано от Twang Zombie
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Moe мнение, но ще подкрепя Дими, когато видях Orange amp в София и го тествах бях изумен от несъответствието на цена и качество. Пробвах 2 или 3, не помня модели, тъй като беше преди 2 години.. сега може и цените да са паднали, но Orange според мен не си заслужават кинтите спрямо конкуренцията и качеството, което тя предлага. Това си е е мое мнение.

До колегата, който пита за ORange в Бургас, мисля, че ако видиш в темата музикални магазини и там към Бургас, като намериш кординати им звънни и ги питай.

 

"разрасТнаха"

 

@synchu а колега, то имаше няква отвратителна песен поп стил некъв блях.. и се пеше Тини мини, може да е вдъхновила колегата и не само него, не е първият път когато го чувам :wallbash:

 

Най-добре човекът да ходи да пробва и да си прецени $.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.