Jump to content
Българският форум за музиканти

"Orange Amps" в София


iwanski

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

"tiny = тАйни ;) Да не се излагаме пред чужденците."

Айде нема нужда,така по ме кефи" :D

 

За официалният дист(ъ)рибутор знам.Но за Бургас ще видя какво ще намеря.В краен случай

Visiatrs "така ми лае" тАЙни-то е към ~800лв. а комбо-тАЙнито има свалена цена ,но

за тези 500 отгоре ще видя какъв кабинет да измисля в противният случай.

Пробвал съм dual-terror с два кабинета х2 12" и извади много готин саунд трябва да се чуе просто.

Миналата седмица пробвах и един Вокс-15w-7w "нощен влак" нов модел и лично на мен

не ми допадна толокова колкото терор-а цените са им почти еднакви!

 

Ръка да пипне,ухо да чуе!!!

Редактирано от Stoil simeonov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ ;) От 1945 се пише "разраснаха". А Ориндж са си яки ампове.

 

:D даже и "oops" не е. My bad, сори колега, верно било така, ей са го видях ин дъ речник. Ще го знам вече :happy:

За Ориндж са си яки ампове, то във форума не виждам смисъл да се пише "според мен" вече, ясно е, че това е лично мнение, няма да пишем според ... Просто очаквах повече от тях, освен това аз казах, че това беше отдавна, може да са извадаили нови ампове, които да ми харесат, всеки си има уши и вкус. Колегата, авторът, сам ще си прецени.

Успех брат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата, авторът, сам ще си прецени.

Успех брат

 

Благодаря, но не си ме разбрал, не се каня да взимам Orange, нито основната цел беше да ми подскажете мнения за тях. Както вече беше казано - всеки има уши да слуша, който няма - оранжевото е готин цвят хехехехе. Въпреки това се радвам на мненията които прочетох, а и за пореден път се убеждавам, че трудно може да ви изненада човек. Евала за което!

Пуснах темата, понеже наистина си спомням, че някой навремето питаше, къде има такива усилватели, а и за да предоставя малко "ново" (явно не и за вас) инфо : )

Дано някой търсещ попадне на темаат и на вашите коментари и получи полезни насоки!

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

до автора: няма ненужна информация ;) най-малкото ще напомниш на хората ;) М/у другото цитатът, който си сложил - аз сбърках "автора" и другите, защото ако не бъркам стана въпрос дали си заслужават парите итн, и съм те сбъркал :) По-готино ще е някой да се похвали с orange amp и да го чуем ;) Една от малкото смислени теми за хапаратури според мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.