Jump to content
Българският форум за музиканти

Killswitch (buckethead)


Recommended Posts

^^ И аз съм си мислел за стомпбокс но с този превключвател няма ли да е трудно?

Ще трябва да натискаш по два пъти за прекъсване. Иначе ако има начин да не се закачва нищо на китарата - най- добре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 30
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

^^ И аз съм си мислел за стомпбокс но с този превключвател няма ли да е трудно?

Ще трябва да натискаш по два пъти за прекъсване.

 

Както казва Fender_str има и само бутони (незадържащи) но незнам как ще е да го натискаш с крак....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хрумна ми една идея, че може да се направи камионче с пасивен кил случич + опция тап темпо :icon_shithappens: Малко кретения, но съм сигурен, че ще има идиоти които ще харесат решението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Сори за оффа,ама тва прилича все едно китарата има тумор :surprise:

 

хора, много ви благодаря. Сега на тема Том Морело съм доста добре запознат. Мисля, 4е леко се отколнихме от темата. Аз си купувам бутони за 50стотинки(най-много издържат). Идеята ми беше 4е един път когато ми беше вързан към волюма когато се пре*ба бутона почна да шуми и волюма при въртене. Исках само да разбера дали има по-издръжливи бутони или по-издръжлив на4ин на връзване. Благодрая на вси4ки все пак.

 

И въпрос тия металните бутони къде да ги намеря в софия?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 months later...

След дълго проучване и тестове се разбра, че най-подходящи бутони за тази цел са на японската фирма Sanwa http://cgi.ebay.co.uk/SANWA-SDM-18-ARCADE-BUTTON-18MM-SDM18-NEW-/370406179236?pt=UK_Video_Games_Coin_Operated_MJ&hash=item563dedc1a4#ht_2068wt_1139 тези са най-малките има и по-големи. Страшно качествени и издържат маса време без да пукат и да правят проблем :thumbs_up: За съжаление в родна България няма и трябва да се заръчват от Англия. Магазин вносител на Sanwa има в Белград, което е по-близо, но рдяко вкарват такива бутони*така ми отговориха от магазина*.

Еми това е новото по тази тема ;) И отново да благодаря на всички, които писаха преди време :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Нещо не те разбирам това какво общо има с килсуича? Той се връзва отделно, но питай Дими*@Metallhammer той ми го върза точно с един волум и един тон ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли някой да даде схема с един Volume и един Tone?

 

Схема на какво, Боби Маринов? Усилвател, ефект, телевизор?

Ако подходиш така ще откриеш всичко, за коет някога нещо е писано.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли някой да даде схема с един Volume и един Tone?

 

Схема на какво, Боби Маринов? Усилвател, ефект, телевизор?

Ако подходиш така ще откриеш всичко, за коет някога нещо е писано.

Как да свържа бутона в китара с един Volume и един Tone?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Самия ти цитат на L.K. също съдържа отговора, леко е подчертан, сам си го открии!

Редактирано от Георги Тотев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.