Jump to content
Българският форум за музиканти

Конкурс за мелодия на Night Life!


Recommended Posts

Другия път ако дадат и едно 200 колограмово прАсе , като бонус , няма да се замислим с Гео!

За първи път моята несериозност да ми свърши работа, добре че не им пратихме нищо.

:hello: :hello: :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 97
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Абе Night Life Sukcs ама отвсякъде.....както и всички подобни организации в БГ...събирайте парички и си правете музика....тия агенции да мрът :killyou: :killyou: :killyou: :killyou: :killyou:

Редактирано от tupoto kopele
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен се появиха с примамливите 2к лв. преди месеци, но нищо повече .... даже вчера докато бях в дръм магазина имаше плакати залепени в началото на Раковска за този конкурс някакви рокаджии и джазмени да свирели в 3 Уши пишеше :blink: Вероятно повечето музиканти (знаем какво им е състоянието в БГ) са се чувствали, като куче пред колбасарски магазин, защото сумата си я бива за конкурс в БГ, макар че като толкова искат хубава песен да отидат при Маг-а и горе долу толкова ще им излезне а не да изнервят допълнително музикантите ... аз също се бях засилил да правя нещо, но с тези срокове, не до там ясен регламент и организатори се отказах. Не постъпват коректно ... до колкото знам и мои колеги след като са изпращали предложенията си никакви отзиви поне да им кажат става или не става да направят някакво жури да обяват ясно критериите по които ще оценяват .... иначе 2к за музиканти са си 2к

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изненадана съм, че Найтлайф не намират за необходимо да направят някакво по-официално изявление пред Българския форум за музиканти...

 

Но нека да не бързаме да злословим и да лепваме веднага етикети.

 

Според тях конкурсът е провален на чисто идейно и естетическо ниво - поради липса на подходящи кандидатури.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми как да отидат при Мага, като трябва да му дадат двете хиляди лева, бе? А, в момента съм почти сигурен, че VisionDann е прав, че "конкурса" ще бъде "спечелен" от свои хора и то даже мога да ви кажа точно кои са - една нашумяла напоследък българска банда, близка да мениджъра на агенцията, който за съжаление познавам. И най-вероятно Данчо е прав и за събирането на идеи.. Много мръсна работа, смърди отвсякъде.. Надявах се поне на някаква обективност в тоя конкурс, ама пак излезе българска работа.

 

Та ние (Nord) участвахме с парче и мисля, че то отговаря на всички изисквания на този "конкурс":

1. Написано е специално за него

2. Представлява комбинация от няколко стила, които са модерни

3. Текстът е свързан с философията на нощния живот

4. Дължината му е в посочените граници - точно 4 минути

5. Изработено е поне полу-професионално като запис, микс и мастеринг

 

Е питам тогава, кое точно не им хареса, та чак даже да не искат и едно парти да направят, макар и с предварително предизвестен победител? Явно не им се дават излишни парички, а и може да вземе да лъсне истината, че има и по-добри парчета от това, на което са се спряли. Но както и да е.. Жалко само, че се подиграват вече половин година с всички български музиканти, вързали се на жалката им и некадърно написана обява.

 

Та ПРЕДЛАГАМ:

всеки, който е участвал в конкурса, ако иска, да си пусне парчето тук, в тая тема, или в раздела за авторска музика, като сложи линк и тук, и нека всички чуем и оценим какво толкова не им е харесало, че даже 5 парчета да не може да изберат.

 

Ето парчето, с което ние участвахме в злополучния "конкурс":

 

http://forum.muzikant.org/index.php?act=ST&f=17&t=9398

 

Едит: мисля, че тая инициатива ще помогне и за пресичането на евентуално ползване на готови идеи от парчета, участващи в конкурса при толкова свидетели..

Редактирано от ecmjazz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ NIGHTLIFE

 

братлета, adXok ви се обажда...

 

Аре, земете си някоя от моите идеи дето са тука у форума и която става за песен за вашето клубче. Която си изберете.

 

Давам ви я за един лев... 1 лв.

 

И ми се махнете от главата, че имам и други неща да правя и нямам намеренеи да се занимавам с конкурса...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми как да отидат при Мага, като трябва да му дадат двете хиляди лева, бе? А, в момента съм почти сигурен, че VisionDann е прав, че "конкурса" ще бъде "спечелен" от свои хора и то даже мога да ви кажа точно кои са - една нашумяла напоследък българска банда, близка да мениджъра на агенцията, който за съжаление познавам. И най-вероятно Данчо е прав и за събирането на идеи.. Много мръсна работа, смърди отвсякъде.. Надявах се поне на някаква обективност в тоя конкурс, ама пак излезе българска работа.

 

Та ние (Nord) участвахме с парче и мисля, че то отговаря на всички изисквания на този "конкурс":

1. Написано е специално за него

2. Представлява комбинация от няколко стила, които са модерни

3. Текстът е свързан с философията на нощния живот

4. Дължината му е в посочените граници - точно 4 минути

5. Изработено е поне полу-професионално като запис, микс и мастеринг

 

Е питам тогава, кое точно не им хареса, та чак даже да не искат и едно парти да направят, макар и с предварително предизвестен победител? Явно не им се дават излишни парички, а и може да вземе да лъсне истината, че има и по-добри парчета от това, на което са се спряли. Но както и да е.. Жалко само, че се подиграват вече половин година с всички български музиканти, вързали се на жалката им и некадърно написана обява.

 

Та ПРЕДЛАГАМ:

всеки, който е участвал в конкурса, ако иска, да си пусне парчето тук, в тая тема, или в раздела за авторска музика, като сложи линк и тук, и нека всички чуем и оценим какво толкова не им е харесало, че даже 5 парчета да не може да изберат.

 

Ето парчето, с което ние участвахме в злополучния "конкурс":

 

http://forum.muzikant.org/index.php?act=ST&f=17&t=9398

 

Едит: мисля, че тая инициатива ще помогне и за пресичането на евентуално ползване на готови идеи от парчета, участващи в конкурса при толкова свидетели..

На мен ми харесва парчето.И е подходящо за конкурса,според моето скромно мнение.Браво :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сагата продължава.. Значи преди малко имах обаждане от въпросния мениджър и както си му е реда бях оплют отгоре до долу (не съм и очаквал друго..)... Добре, нека предположим, че не съм прав за шуробаджанащината и, че наистина никой няма да спечели "конкурса". Извинявам се, ако съм обидил някого без да е виновен (още повече, че имена не съм давал..) Обаче остава въпроса: защо, след като явно това, което се пише във форума се следи, не се пусне и адекватен отговор? Защото няма такъв или?

Редактирано от ecmjazz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПРЕДЛАГАМ:

всеки, който е участвал в конкурса, ако иска, да си пусне парчето тук, в тая тема, или в раздела за авторска музика, като сложи линк и тук, и нека всички чуем и оценим какво толкова не им е харесало, че даже 5 парчета да не може да изберат.

Аз вече пропищях форума с това парче, но ако някой чак сега чува за него, ето го тук (има вграден плейър на сайта, хай-фай режим е за предпочитане).

 

Нека да се знае колко некадърни неща са подадени! :)

 

ecmjazz, парчето ви е много стилно и много ми допадна като замисъл, но също и като реализация. Браво! Е, поне сте го записали :headbang: И това си е някакъв кяр, нали?

Редактирано от qbodp
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, поне сте го записали :headbang: И това си е някакъв кяр, нали?

мдам...

 

а вие как може да пускате такива некадърни неща бе, не чувате ли, че за нищо не стават?

 

Шегувам се естествено:) Мисля, че и парчето на qbodp е достойно за финалист в "конкурса". Въпреки ниския битрейт на mp3-та се чува, че е реализирано професионално, има емоция и енергия, текста също е по темата и т.н. Поздравления!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята за пускането на парчетата във форума е доста добра, така поне ще може да се чуе и види кой колко се е постарал и въобще е интересна концепцията на различните изпълнители за нощния живот - явно различна от тази на Nghtlife ООД.

Доколкото се чува от горните две парчета ( :greenball: поздравления за които на Nord и Avanzado), хората са се постарали. Стилово парчетата са доста различни, но всяко едно създава подобаващо настроение :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми как да отидат при Мага, като трябва да му дадат двете хиляди лева, бе? А, в момента съм почти сигурен, че VisionDann е прав, че "конкурса" ще бъде "спечелен" от свои хора и то даже мога да ви кажа точно кои са - една нашумяла напоследък българска банда, близка да мениджъра на агенцията, който за съжаление познавам. И най-вероятно Данчо е прав и за събирането на идеи.. Много мръсна работа, смърди отвсякъде.. Надявах се поне на някаква обективност в тоя конкурс, ама пак излезе българска работа.

 

Та ние (Nord) участвахме с парче и мисля, че то отговаря на всички изисквания на този "конкурс":

1. Написано е специално за него

2. Представлява комбинация от няколко стила, които са модерни

3. Текстът е свързан с философията на нощния живот

4. Дължината му е в посочените граници - точно 4 минути

5. Изработено е поне полу-професионално като запис, микс и мастеринг

 

Е питам тогава, кое точно не им хареса, та чак даже да не искат и едно парти да направят, макар и с предварително предизвестен победител? Явно не им се дават излишни парички, а и може да вземе да лъсне истината, че има и по-добри парчета от това, на което са се спряли. Но както и да е.. Жалко само, че се подиграват вече половин година с всички български музиканти, вързали се на жалката им и некадърно написана обява.

 

Та ПРЕДЛАГАМ:

всеки, който е участвал в конкурса, ако иска, да си пусне парчето тук, в тая тема, или в раздела за авторска музика, като сложи линк и тук, и нека всички чуем и оценим какво толкова не им е харесало, че даже 5 парчета да не може да изберат.

 

Ето парчето, с което ние участвахме в злополучния "конкурс":

 

http://forum.muzikant.org/index.php?act=ST&f=17&t=9398

 

Едит: мисля, че тая инициатива ще помогне и за пресичането на евентуално ползване на готови идеи от парчета, участващи в конкурса при толкова свидетели..

:greenball::greenball::greenball:

4удесно казано! Конструктивно и справдливо!

Естествено, 4е на менаджера им няма да им хареса. Пък туй дето конкурса бил провален на идейна основа ...

:) :wall: :killyou:

Пази боже ... Кви са тез визс6и естети4ески върхове дет са постигнали, 4е никой не може да им се намаже тука ... :killyou: :killyou: :killyou:

НАЙТЛАЙФ са поредното родно ФИАСКО! 6те спра дотук, 4е взе да ми се развързва езика ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.