Jump to content
Българският форум за музиканти

Помогнете в избора на процесор


katev

Recommended Posts

Имам v-amp2 и съм решил да го сменям в скоро време.Предимно свиря Metallica и Bullet For My Valentine.За сега съм се спрял на BOSS me 70 ,но ако кажете нещо по-добро в тази ценова рамка ще съм ви благодарен.

 

http://www.zzounds.com/item--BOSME70

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами за по-тежки неща и резни бих ти препоръчал line 6 pod xt live или x3 live. Иначе този бос е много добър, но май не се води процесор, а мулти ефект - демек камиончета на едно. Но звуците, които съм чувал от него, не бяха много тежки като за bullet for my valentine.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Yamaha GW 33, 50 - тази серия на Ямаха вече не се произвежда.

Според мен има най-добрите дистери, звучат много натурално, от леки до най-здрави.

Пробвал съм какво ли не.

Сега отново съм с GW33.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първият написал още нещо в духа на изтритите постове ще получи първомартенски бонус - 7-дневна почивка за двама! :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Не смятам,че моят пост беше по някакъв начин излишен или правещ офтопик.Момчето има нужда от помощ,за това ще се повторя.

 

 

Препоръчвам ти да разгледаш / прослушаш в интернет процесорите на VOX и Digitech.

В този ценови клас не търси бос.

Ако можеш да отделиш около 100-тина лева отгоре,препоръчвам ти Tonelab на VOX..Имал съм възможността да свиря с Boss Gt8,в момента свиря с VOX Tonelab LE и определено е по-добър. С въпросния процесор можеш да направиш какъвто си искаш звук :thumbs_up: .

 

 

>>>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за :)

Искам да попитам какво ви е мнението за Boss ME-70 защото и аз мисля да си го взема ?

Редактирано от dianstefanov89
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях Vox-a 400$.Може да звуча тъпо,но дали ще ми даде як металски звук като за групите,които споменах по-горе.И някой ако може да ми каже,защо м/у тизи два line 6 има разлика от 100 $ :)http://www.musiciansfriend.com/compare?bas...ase_pid=150377V

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^

What are Factory Restock products?

 

Factory Restock products may have scratches, dents, signs of use or other forms of cosmetic damage that do not affect playability or performance. They may also have worn or non-original packaging.

 

Factory Restock products may have been returned to the factory by customers or retailers, or they may have failed to pass quality standards during the manufacturing process. In either case, they are repaired and packaged at the factory for resale at a reduced price. Standards of quality vary from one manufacturer to the next.

 

Относно "метълския звук" на VOX-овете -

Редактирано от Valserp
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.