Jump to content
Българският форум за музиканти

Коментари по мои теми


Recommended Posts

Абе дали е възможно да се добави някъде бутонче/линк, който да изкарва новите коменатри по теми, чийто автор е конкретния потребител и/или в които е писал!?

 

Примерно писал съм в няква тема в Китара, пуснал съм обява да продавам нещо и друга в Търсят се музиканти. И искам като вляза да прегледам кой ми е отговорил на темите/постовете. На мен лично ще ми спести известно ровете както и забавяне на отговорите по някои теми, щото не съм разбрал, че някой е писал. Знам че мога да се абонирам и да ми праща мейл, ама ще е доста по-удобно ако го има в Асистента или направо някъде на главната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влез си в редакция на профила и гледай кавото ти душа иска. Има табове за темите в които си писал и за темите на които ти си автор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там са ми всички теми и коментари, които съм пускал. А аз искам да ми покаже само тези, по които има нови коментари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какви точно са възможностите за настройките на RSS на тукашната форумна платформа, но звучи като от там да може да се постигне това. Тук думата имат хората, които поддържат форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В разни други форуми самата папка преди темата е различна когато си коментирал по нея. Тоест като отвориш всички активни теми да кажем и тези, по които ти си коментирал са отбелязани с различен символ в началото. Ако и тук се направи ще е по-удобно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то и тук е така... Където си писал, на папката опред се появява едно 'ъгълче'.

Иначе на SMF си има тези опции :

"Непрочетени публикации" и "Нови отговори на мои публикации". Тук се порових, но не намерих такава функция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

AXE, като пишеш в тема, която искаш да следиш цъкаш отметката да се абонираш за темата. И след това в профила си можеш да следиш темите за които си се абонирал. За всеки отговор ще получаваш мейл.

:girl_cray2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз действам с абонаментите, върши чудна работа!

Иначе рабрах какво питаш, виждал съм го в други форумни софтове, но тук няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.