Jump to content
Българският форум за музиканти

Сбирки на форума - София


Recommended Posts

Значи срещата ше е на 8.09? Ако е така-супер. Даже май не се падам на работа. Дали има шанс да си взема тениската тогава?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно се получи така,че срещата се самоотложи.Все пак не се чувствайте обвързани от моето ,или на Рафо,присъствие за да наречете мероприятието "форумна среща". :green:

 

Добре,за сега остава за 08.09 (петък) - ако има промени ще се пише.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,като принципно благоразпожен към Вашата група,защо да не направя още веднъж подарък на член от нея - имаш ли нужда от нещо,спомагащо за удовлетворяването на СПЕЦИФИЧНИ нужди,розово на цвят? :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм... познайте кой е най-голям карък с датите на срещите :dance: Няма дата, на която да се сабираме и да не съм на работа нощна змяна... Не е ли прекрасно... Следващият път ще избягам от офиса... и без това нещо съм обиден на админите ни, та с един техник повече или по-малко какво ще има е...

 

П.П. Розова супа от костенурки! :):dance:

Редактирано от IgniteAll
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който иска тениска в петък да ми пише на лично съобщение какъв размер да му донеса.

:D Ти към Дядо Мраз ли работиш или си официален вносител на Дядо Коледа! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не аз съм подъл комерсиалиС :lol:

Понеже ми останаха фланелки за 2 отбора по футбол - реших да попродам няколко :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Две въпросчета относно срещата:

1- Аз мога да дойда към 9:15 - 9:30...ще има ли някой, демек има ли смисъл да идвам? Ако отговорът е "да" искам и аз да заявя желание да си взема тениската:D

2 - Понеже не я знам тая кръчма къде е...на кой да клипна да дойде да ме прибере като стигна до спирката? :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.