Jump to content
Българският форум за музиканти

<!> Всичко за PА сериите на Korg


CyberGene

Recommended Posts

Споделям радостта ти, Lorimar  :cheers2: :thumbs_up:

 

Ползвай новия KORG Pa2X Pro дълги години със здраве, радост и удоволствие!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 829
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Споделям радостта ти, Lorimar  :cheers2::thumbs_up:

 

Ползвай новия KORG Pa2X Pro дълги години със здраве, радост и удоволствие!

 

Здравей, предполагам, че си взел PA3x 76 клавиша както виждам пожелавам и на теб да го ползуваш със здраве, радост и удоволствие!  :cheers2:  :thumbs_up:  ;)  :)  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Предлагам бартер корг па 800 със разширен 256 мб.рам за па 4 х/нов/ и разбира се доплащам на момента кеш.Офертата ми е повече към някого от някоя  музикална фирма.Заинтересовани хора да ме търсят на  лични. :thumbup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За първи път чувам някой да казва, че клавиатурата на 1х, 2х и 3х е перфектна...

Сравнена с повечето аранжори (особено PSR на Yamaha ), си е нaправо перфектна. Пипал съм Ра2 и Ра3, притежавам Ра900 и напълно се застъпвам за думите си, както и за тези на колегата Lorimar. Semi-weighted keys си оказва влияние, достатъчно за да премахне паразитната лекост на клавиатурата

 

Предлагам бартер корг па 800 със разширен 256 мб.рам за па 4 х/нов/ и разбира се доплащам на момента кеш.Офертата ми е повече към някого от някоя  музикална фирма.Заинтересовани хора да ме търсят на  лични. :thumbup:

Асане, к'во стана, видя се в кинти в Англията и се почна? :D

Надявам се да разбереш шегата ми. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...си е нaправо перфектна.  Напълно се застъпвам за думите си, както и за тези на колегата Lorimar/Николай/. Semi-weighted keys си оказва влияние...  :thumbs_up:  :thumbs_up:  :thumbup:  :bravo:  :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

KORG Pa2X Pro Advanced Edit Manual

 

Advanced Edit, като напечатана книжка, не съпровожда нито един от аранжорите  Pa800/2X Pro/3X 

Сваляш, четеш и прилагаш наученото. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

KORG Pa2X Pro Advanced Edit Manual

 

Advanced Edit, като напечатана книжка, не съпровожда нито един от аранжорите  Pa800/2X Pro/3X 

Сваляш, четеш и прилагаш наученото. ;)

Още вчера съм я свалил на PDF, но просто исках да попитам!  :)  :Piano:  :cheers2:  ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Момчета съпругът ми ще си купува па900 от едно момче юсеин(юлиян) от свиленград.Някой познава ли го него или клавира дали може да се разчита че всичко ще е ок с него като го получим.Благодаря ви предварително за отговорите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета съпругът ми ще си купува па900 от едно момче юсеин(юлиян) от свиленград.Някой познава ли го него или клавира дали може да се разчита че всичко ще е ок с него като го получим.Благодаря ви предварително за отговорите.   

Пратил съм на лично линк дали е същия който ще купувате!   :)

Редактирано от Lorimar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

natalka, дано не е късно, но и без да познавам добре въпросния инструмент, те насочвам към възможността за тези пари да вземете Pa2X Pro!

Каквото и да изберете, избягвайте трошките и търсете "гледан" клавир, с безупречен вид. 

Редактирано от Goshev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

natalka, дано не е късно, но и без да познавам добре въпросния инструмент, те насочвам към възможността за тези пари да вземете Pa2X Pro!

Каквото и да изберете, избягвайте трошките и търсете "гледан" клавир, с безупречен вид. 

Предполагам, че вече са го взели!  :yes:  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравейте на всички във форума. С уточнението че съм китарист (никой не е съвършен)

има следното питане, касаещо Korg PA50SD.

Свирим във формат клавир и китара доста разнообразна музика и клавириста доста се труди докато нагласи за следващата песен стилове и инструменти (за дясната ръка). Ползва и вградени стилове и записани отвън такива.

Въпросът ми е възможно ли е на този инструмент с подходящ редактор или ръчно да се подреждат необходимите стилове според реда на песните. Също дали е възможно като си избрал необходимя стил към него да се окаже привързан и инструмента за дясната ръка.

 

Моля да ме извините ако бъркам терминологията. Прехвърлял съм ръководството на аранжора но още не мога да се ориентирам в термините. Материята е нова и за клавириста - има отскоро инструмента а и дълги години не сме свирили, т.е. прескочили сме новите технологии.

Поздрави !

Редактирано от Mar4enko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.