Jump to content
Българският форум за музиканти

<!> Всичко за PА сериите на Korg


CyberGene

Recommended Posts

Пиша този пост за да върна темата по напред и да помоля  всичко свързано със па аранжорите на  корг да се коментира тук!

Искам да вметна и един въпрос за да не бъде постът отрицателен.Интересува ме дали има  операционна система за корг па 800 със разрешен  повече от  256 мб рам?Може някой,някъде,нещо да е видял или чул по  въпроса? :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 829
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Айде пак се заяждаме по личностно!ИДИ В СЛАДКАРНИЦА ДЕ СИ НА ТЕМА СЛАДКИ КОЛЕГА !!!

Ако не знаеш нищо по питането и зададения въпрос защо не подминеш нататък без да подразниш със грозните си забележки!Аз тука ми е  много интересно даже и искам да се прочете от повече хора,пък може да даде плод въпроса и желан резултат!Виж тебе те дразни сигорно понеже такава възможност за твоя нов модел па аранжер май няма как да се появи! :yes: Ако имаше такава реална вероятност и ти щеше да се интересуваш,също ката мен.Знаеш ли колко хубави  мултисемпли има по сетовете от па 3 х и м 3?От тях си правя  нови звуци които звучат много добре но изискват рам!!!За това ми е  питането и интереса по темата.Ако може да те помола да не ми пречиш със излишни и не на място писания,моля! :godbless: Вече започвам да разбирам твоя лош нрав :secret:  от къде иде и защо?Съжелявам колега за твоя избор и носещ се по течението на  датите  вкус.Сам си стигнал до позицията си и причините за недружелюбния си нрав! :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

" СИГОРНО" , колега първо трябва да се ограмотиш да пишеш, а после технически и най на последно място да говориш за нрави и характери на хората които не познаваш - видяхме те вече колко си бос технически, въпреки че в пръстите сигурно си чевръст и на свирня го докарваш ама тук не си говориме за акордеони :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледай си пътя човек,спри да ме учиш!По-добре гледай себе си и не се притесняваи за  мене!Благодаря за поредния комплимент,такива забележки могат да дойдат само от някой сложен човек като тебе!Може да съм прост но ти не си човека който има право да оценява и дава мнение за другите,и нищо няма да спечелиш от това.Даже може да се проследи колко си  нагал със твоите оценки за другите които така щедро раздаваш.Не знам дали да гледам  вече по същия начин на тебе и твоите постове и мнения както до сега и времето когато прочетох  първите ти  мнения?Ако искаш да спреме до тук за да не се излагаме публично без причина? :godbless: Какъв съм,що съм си е моя работа и това не касае никой тук.Просто обменяме впечатления за едни клавири! :Piano:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

всичко наред ли ще е ако кача сет от pa800 с 64 мб рам, но с ос с 16 страници дк на друг pa800 пак с 64 мб рам но с ос с 8 страници дк. Сет-а е 72.9 мб

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да първите 8 страници барабани се  зареждат,другите 8 се губят.Стиловете надстроени със барабани от 9-та страничка нататък се свирят със стандарт кийт от заводските и вградени барабани на страница,първите в ляво  горе.Може да ги промениш после със други.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! Имам проблем с корг па800, когато стартирам клавира показва само па800 и до там. Помогнете!!! Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зареди му последната версия Ос от официалният сайт на Корг с помоща на флашка, като следваш инструкциите - има ги подробно описани там.

 

Естественно след което, клавира излиза в стоков вид както от магазина и трябва да си заредиш всичката информация и сетинги наново , дано ги имаш като резервен бекъп.

 

Поздрави.

Редактирано от Губерков
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе интересно как ги зацикляте така тези клавири -не знам. :slap: Много надеждни и солидни машинки ама изглежда проблема е в неправилна работа с инструмента.То и компютрите се  прецакват като ги ръчкаш където не трябва,нали? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър ден , стана 1 седмица се двоумя да си купа корг па 900 но нещо ме притеснява , защото преди 2 3 години си взех корг па 500 но изобщо не съм доволен и в момента искам да ви попитам дали да си взема 2 ра ръка корг па 800 " защото ги няма вече " или да си купя корг па 900 чистак , кой е по добър ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега! ПА900 е ъпгрейдът на ПА800, разбира се и по-скъп,но втора ръка се намира за 2500-3000лв. ПА900 е изборът ти, ако финансово можеш да си го позволиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.