Jump to content
Българският форум за музиканти

Фукня


fracture

Recommended Posts

  • Отговори 1.7k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Пивито мачка в репетиционната в коматево вадя ебати саунд-а с него!Но не знаех, че има дистър!Със здраве да го ползваш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето го и моето ново зверче - 300 вата alltube amp made in Varna by Gregg

 

o633760416577656250.JPG

 

o633760417458906250.JPG

 

o633760420072187500.JPG

 

o633760421628437500.JPG

 

o633760426797656250.JPG

 

лампите в крайното стъпало са като буркани и зимата няма да имам нужда от отопление докато свиря - топлят подобаващо :)

Звука е много мек и приятен, перфектен състейн и много кефеща компреся. Има и драйв ама ще се наложи да го моднем малко, че не сме го уцелили от 1ви опит. Вдига подобаващо добре шум

 

Галин е свършил идеална работа по тая машина и аз съм много доволен ... иии с кеф ще му набивам шушоните

 

 

мдааа иде ред на нов кабинет като гледам ... тоя път ще е тип "хладилник" 8х10 или 6х10 а може и 4х12" да се окаже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито просто невероятно изглежда този :) ГАРЛАНД!Надявам се да запишеш някое кратко семпълче да се порадваме и ние, пък знаеш ли някой може да го хареса много и ГАРЛАНД да стане световна марка!Със здраве да го ползваш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Екстра изглежда. Мога ли да помоля за близка снимка на предния панел? Да видим как сте кръстили отделните корекции :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:surprise: Алекс, честита къстъмарка! Може да мина с жена ми някой път на ваши реп'тиции, за да чуя как обажда малкото зверче.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси на всички за пожеланията !!! като почна да записвам скоро ще метна и семпли както от DI така и с микрофони.

 

Сашо, да го донесеш във вторник, да му чуем гласеца! Не се стеснявай! :D

луд ли си - 40 кила да мъкна ... само за записи, репетици и голяма сцена ... иначе просто това не е живот да мъкнеш като вол.

 

който иска да го чуе и почовърка може да спретнем една среща на басистите в нашата репетиционна и да тестваме кой квото домъкне ... ехеххе ... така ми се вижда по приемливо пък и за всички участници ще е по-интереснио.

Редактирано от vhcs
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

луд ли си

 

Така зададен този въпрос, по отношение на скромната ми персона, седи реторичен. :D

 

Ми кат' не щеш, здраве да е! Ама от черпене няма да се скатаеш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.