Jump to content
Българският форум за музиканти

Фукня


fracture

Recommended Posts

  • Отговори 1.7k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Чакам аз Дядо Коледа да ми донесе нещо за музициране... и хоп... донесе ми ;) Ей тази песнопейка получих послучай празниците.... :) На автоматично пеене мята нотите по 17 за 1,9 секунди :)

 

jackal_dual.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако това се отнася за мен питам... Защо така :surprise: Хаха, как кълнат :surprise: Точно един колега ме пита да не се женя като разбра, че е от бащата на приятелката ми :surprise: Още не, но е в процес на обмисляне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен чакал-а ми се стори прекалено голям - не става за ежедневно носене :/ Ма беретата не е замисляна за ежедневно носене принципно де, та затва се задоволих с реплика на IMI Jericho 941 - твърде сносно парче и то ги мята здраво(май малко по-бавно пък и му стига пълнителя само за 16-тини - не че е проблем, де аз и без тва не се кефя на вай - ще си свиря акордчета в стила на AC/DC :) )

 

А честита да ти е новата свирачка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Yo-Yo Ma

 

:)

 

Брей, научих се, най-накрая, как се пускат линкове..... :)

Редактирано от Радослав
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на автоматично пеене мята нотите по 17 за 1,9 секунди

... аз от кога разправям да не ядосвате модовете на форума и да не се правите на интересни, че може да стане лошо :) :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая след дълги съветвания и чудене преди около седмица си взех това.Първото ми (лично мое) басче е и се надявам да ми служи вярно дълги години.

YAMAHA%20RBX374.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшно много ме кефи тая yamaha , ноо съм фен на жаз баса и за туй не си зех такава , иначе има добри оферти , ма е мноу як ! Честито . С пултове не се занимавам , но пак - Честито ! Аз бих си зел едно с възможно най-малко канали - за басчето , кат се ръгвам някъде , да си прая настройки ... :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На автоматично пеене мята нотите по 17 за 1,9 секунди :)

ама на триоли или в прав такт ?

като гледам 17.. сигурно е в 17/8 такт. Така като народна музика ще дойде а ? :greenball:

 

 

Радославе, честита ти фретлес кухарка !!!

светни колко струва това чудо

отдавна съм мераклия за нещо подобно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.