Jump to content
Българският форум за музиканти

Фукня


fracture

Recommended Posts

  • Отговори 1.7k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Сега вече е и моят ред.

 

От известно време съм горд притежател на туй чудо:

 

Hartke VXL Bass Attack

 

Но вече в наличност е и допълнението от другия край на кабела:

 

Yamaha RBX 375 BL

 

Да ми е честито :thumbs_up:

 

Сега само да видя как да се оправя с толкова много струни и строеве, че изведнъж ми дойде множко :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз да се изфукам ся ;)

 

Вчера ми пристигна това:

Да ми е честито

 

Честито , това си мечта на всееки басист - да има камиончета като китариста :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето какво си имам и аз вече и даже е сефтосано на сцена (от мен де, че и преди това е ползван на сцена ;) ) :

 

29617472719.jpg

 

29617472738.jpg

 

29617472830.jpg

 

29617472769.jpg

 

 

Вече и аз съм в гилдията на 5 струнните животни! <_<

 

Басът е активен, в смисъл - с активна електроника, 35" мензура и звучи доста доста добре... :D Иначе това светещото, което се вижда, на нормална светлина е червена лепенка от светлоотражателен материал. :rolleyes:

 

Не знам какво повече да кажа. А да, марка Cherie е, някаква световнонеизвестна, поне за мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кала, честит ти тунер :rolleyes:

 

А това Чери изглежда много интересно! Как звучи, можеш ли да метнеш семпли в раздела за такива? Ако звучи авангардно каквато му е и визията, ще се израдвам доста!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа, и със средите!! :D:recourse:

 

А иначе, баса изглежда нечовешки готин. Чувал бях за подобни такива светещи, но мислех че изглежда глупаво ;) А то не било така - честито!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О да, и със среди! Но иначе тая пета струна направо ми докарва душевен оргазъм. А и чудното е, че е мекичък като китарка, много лесно се свири на него.

 

Иначе, да, и аз си мислих, че не е нищо особено, даже мислих да я махам tази лепенка (защото на нормална дневна светлина си е просто нормално изглеждаща червена лепенка... Все пак пак го прави по-красив, но сега чак аз се дивя на резултата от снимането със светкавица :recourse:

 

A за семплите ще се постарая в най-скоро време ;)

Редактирано от SomeoneElse
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и обещаният sample:

 

Цък! :greenball: - директно в саунд картата. През съответната бас апаратура звучи много по-добре и е много...как да кажа...чувствителен :metalist:

Редактирано от SomeoneElse
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.