Jump to content
Българският форум за музиканти

Фукня


fracture

Recommended Posts

Toва е от мен! За хубавия G&L благодаря на Разбойника. Просто прекрасен бас!

Някак си много лесно оставих K5-цата.... Класа! Made in USA...

p1110469.jpg

 

и това:

mk461.jpg

Редактирано от assoass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.7k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Трябва най-накрая да се организираме и да пробвам предусилвателя на BBE :offtopic-001:

Гледам, че като подложка за китарна стойка върши работа, но може би и звучи добре?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За хубавия G&L благодаря на Разбойника. Просто прекрасен бас!

И аз имам пръст в този бас хехех :offtopic-001: не ме забравяйте :metalist:

 

Иначе честито. Басчето добре се връзваше на прическата ти на спирит оф Бургас :whistle:

Добре си ги и подредил. Моите лопатки са разпиляни по стаята и жената само мърмори ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали да не се замислим за една нова бас-сбирка? тази, другата седмица??? Място имам....

 

ps Важи за всички...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Хайде и аз да се похваля, че си изпълних детската мечта- 7 стр. бас! Ей ги тук 3 броя HK, вторият от които фретлес, всичките корейци, на цена от 520-530 евра.

14671916386468984401255108984SD9DgeuP9q1YPf3l4S7p.JPG

16489506301326320511255109005WHCC7hOlamtYaLtFADlY.JPG

16437438908909921831255109018BQZw2joArJffm3DcGTxW.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а с какви адаптери са корейчетата? какви са 2те ц-к ключета на първия? честота на средите + пасив/актив ли ?

 

7 струнен фретлес звучи добре, само да ги нямаше тия бели белязки на праговете.

 

Иначе честито!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Адаптерите са Kent Armstrong, цк-тата са мют и активен/пасивен режим. а белязките са си направо прагове, но изпилени до нивото на фингърборда и май са пластмасови, поне така си мисля. И трите баса звучат изненадващо добре, според мен. Скоро ще дрънна нещо и с другите. Благодаря за честитките!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всичките корейци, на цена от 520-530 евра.

 

От къде и как ги купи :icon_shithappens: Нещо ме засърбяха пръстите за един 6 струнен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Мисля време е и аз да се похваля , но тъй като това е първия ми пост в този форум , като за начало казвам "Здравейте , аз съм Жоро и се опитвам да свиря на бас :icon_shithappens::offtopic-001::yes: "

 

Чета форума от около 2 месеца , преди около месец се регистрирах а преди 2 седмици си купих първия бас :Cort Action - 4 струни,пасивен,P/J адаптери - абе най-евтиния бас CORT.

Нямам идея дали звучи добре или зле , тъй като това освен че е първия бас ,който имам е и първия музикален инструмент ,който съм пипал през живота си , но ме кефи много!!!

 

За сега съм го хакнал директно в компютъра и през hifi системата - тъпо , но по-нататък => по-умно:blush:

 

Ето и една снимка му направих преди малко:

Cort_Action.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със здраве да си го басиш! Басчето е идеално, няма да се косиш :greenangel: За кубетата... и аз като ги погледна и ми се доревава, защото не всичко си струва да се купува. Свири, учи се, харесай инструмента, тръгни на уроци :girl_witch: Това са целите ти сега :ok:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.