Jump to content
Българският форум за музиканти

Фукня


fracture

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Отговори 1.7k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Честито! Аз ползвам "другата половинка на комплекта" - варианта 4х10 и съм доволен. Чух за колони от тази серия, на които са се разлепили говорителите, но аз нямам подобен проблем. Единственото подобрение, което мисля да направя е да сложа стабилни колелца. С кеф да си я изтезаваш :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=46501

 

Безкрайно благодарен на колегата за подаръка. :surprise:

Обещах го че ще го изкъртя от свирене и отивам :hysterical:)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^моля моля ... с кеф да го кратиш

 

ииии аз да се изфукам - 6U рак от Smart Cases - скоро ще има снимки та дори се замислям дори и дали да не драсна едно ревю защото има какво да се каже по темата и предполагам ще е интересно за колегите

 

хайдиии .. и да го напълня скоро рака .. ехехех 1U тунер на Корг е плануван и 1U за wireless 1U за лампа/контактри .... и съм ready for metal ... то не че винаги не съм деее :thx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ай да са ми честити,жи(ла)ви и здрави и поне 50 квадрата теракот да изкъртят :singer:

 

ampeg.jpg

Евала на холдинга, евала на ампега! Удобно ли е да попитам колкто ти излезе тази адска машина? И от къде?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.bozovmusic.com/catalog/index.php

На сайта на Ampeg е посочен като официален дистрибутор,не знам от къде ги доставя,но са на малко под европейската цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втора част на съботната ми шопинг терапия :)

 

cortmarinfh5.jpg

 

Първата ми 5-струнка. Като за 560лв обажда перфектно този бас. Изпробвах в Динакорд-а разни Hohner, Yamaha и ESP на цени м/у 800 и 1500лв, но този ми най-добре ми заспа в ръцете, а има и интересен, леко ръмжащ тон. Отсега съм му замислил ъгпрейд с Bartolini EQ & pick-ups :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.