Jump to content
Българският форум за музиканти

Фукня


fracture

Recommended Posts

warwick-1.jpg

warwick2.jpg

нови придобивки :) ...вече си надувам главата доста добре :rockon:

Редактирано от rudibass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.7k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

А честито, бат' Жоре, да си ги ползваш със здраве. Между другото, хич няма да ти се разсърдя, ако ме поканиш да дойда да ги чуя тия неща, че ми е интересно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А честито, бат' Жоре, да си ги ползваш със здраве. Между другото, хич няма да ти се разсърдя, ако ме поканиш да дойда да ги чуя тия неща, че ми е интересно!

бате за тебе винаги когато пожелаеш 0898 431061 ....саунда не е хич лош...:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен!

На скоро си тунинговах "бразилеца" с нови адаптери.Бяха инсталирани от temerut,за което съм му много благодарен.Монтира ми и 2 ключета за всеки адаптер,серия-паралел.Този модел адаптери до сeга бяха произвеждани за Fodera,но от скоро ги пуснаха в продажба.

http://www.bestbassgear.com/basslines-pickups-nyc-5.htm

Другата ми придобивка е този компресор:

http://www.bass.se/2007/multicomp.htm

и този педалборд,в който могат да се съберат доста и различни марки педали:

http://www.thomann.de/gb/behringer_pb1000_pedal_board.htm

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!

 

Мога ли да те попитам откъде си взе EBS педалчето, за колко пари и дали е от новата серия с true bypass?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!

 

Мога ли да те попитам откъде си взе EBS педалчето, за колко пари и дали е от новата серия с true bypass?

Един приятел ми го донесе от Холандия.Купен е от Thomman за 166 евро.От старата серия е ,но аз и без това свиря винаги с компресор,и този байпас изобщо не ме бърка.Бях набелязал един Demeter COMP-1 Compulator Optical Compressor ,но въобще не съжалявам,защото EBS има освен компресор и лимитер.Не "мачка" звука и е доста "безшумен".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз отскоро се обзаведох с EBS Multicomp - новата версия. Моят е поръчан от bestbassgear.com Пробвал съм и Demeter Compulator и според мен той е по-подходящ ако имаш нужда от лимитър - времето за атака на Multicomp е по-дълго и почти не влияе на пиковете при свирене. Това пък от друга страна го прави по-"прозрачен" като звук, което също не е лошо :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко неочаквани дреболийки ми дойдоха като подарък от Щатите:

p43726h-cf35821ab1de17b4687b20e68c20ce51.jpg

371295.jpg

535732jpg.jpg

И най-важното...Дъ Пик Ъф Дестини!!!

462896.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.