Jump to content
Българският форум за музиканти

Laptop за 1000лв.


Caruso

Recommended Posts

Искам да взема машина за около 1000лв. не ме интересува видеото и аудиото. Ще я използвам за аудиоедитинг с външна звукова карта и тук таме интернет.

За сега съм се насочил към http://laptop.bg/#/details/ASUS/16/2508

 

Моля Ви за съвет ако някои използва лаптоп за подобно нещо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имай предвид, че асусите в момента са много зле от към драйвери. Имат само за виста, ако искаш хп - друга фирма.

В момента най-добре е да си вземеш или тошиба или леново.

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майка ми има Асус и хич не ме кефи.

 

Като препоръка само МакБуук мога да ти предложа, но знам каква ще е реакцията, така че си го спестявам. :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

* Intel® Core™2 Duo Processor T5800 (2MB L2 cache, 2.0GHz, 800MHz FSB),гледай процесора да е такъв-другото се оправя...

 

Имаш предвид да е минимум такъв ли?

Какво е предимството ако може да обясниш моля те.....

Редактирано от Caruso
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да взема машина за около 1000лв.

 

 

Като препоръка само МакБуук мога да ти предложа, но знам каква ще е реакцията, така че си го спестявам. :thumbup:

 

Ако изкопае още 2-3к злато може и да си вземе :greenangel: Иначе това е най-добрият вариант.

Редактирано от Monni
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да взема машина за около 1000лв. не ме интересува видеото и аудиото. Ще я използвам за аудиоедитинг с външна звукова карта и тук таме интернет.

За сега съм се насочил към http://laptop.bg/#/details/ASUS/16/2508

 

Моля Ви за съвет ако някои използва лаптоп за подобно нещо!!!

 

Аз работя с това

 

http://computershopper.com/laptops/reviews...spire-9300-5005

 

като има малка разлика от посочения модел

поставил съм още малко RAM памет

и го купих с Windows XP

Върши ми прекрасна работа за всичките приложения, като обработката на аудиото е най-малко ресурс заемаща.

 

Иначе в по-горен коментар е споменат Lenovo - мога да кажа, че в службата купуват такива и се държат много добре.

 

И последно всичките компютри ги праваят с едни и същи компоненти.

Аз избрах Acer защото открито си пишат, че е Китайски и има сервизна мрежа в България.

Когато си купувах машината се бях спрял на един DELL и случайно ми попадна този, с който работя. Двете машини бяха с едни и същи компоненти, само дето DELL-а струваше почти двойно повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Известни още като "Левуново" :)

 

Ако изкопае още 2-3к злато може и да си вземе :punk_guitar: Иначе това е най-добрият вариант.

Айде пак глупости... 90% от хората са чули някога нещо от някого относно Мак и цял живот си живеят с тази дезинформация. За примерно 1500 лева може да се намери почти същата машина като тия новите, дето ги предлагате. Да не детайлизирам. Само дето са куци като хардуер и са с Уин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледни Dell-овете в Стемо. Изкараха нови серии на Студио. Аз си купих от старите и с изключение на един производствен бъг със сензорните бутони мога само суперлативи да изкажа. Като дизайн и възможности/цена е доста добро съотношението.

 

Драйверите обаче са за Виста. Има неофициални за ХП и с малко зор може да се намери пълния комплект, но предполагам за почти всички нови машини е така. Просто лекетата от Майкродик добре се възползват от монопола си :icon_shithappens:

 

Иначе може да разгледаш форумите на Kaldata и Hardware.bg, за да си съставиш общо мнение какво НЕ трябва да си купуваш. В половината теми, започващи с "проблем" след това можеш да намериш HP :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остави джамците , мен ако питаш!

В нашата китна държавица от известно време е що годе възможно да се намери на втора ръка- може да се пробваш в в този относително несериозен форум ,но пък от време на време изкача по някоя читава обява , като примерно тази съвсем не е за поценяване и е чисто нова.

Редактирано от ipo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде пак глупости... 90% от хората са чули някога нещо от някого относно Мак и цял живот си живеят с тази дезинформация. За примерно 1500 лева може да се намери почти същата машина като тия новите, дето ги предлагате. Да не детайлизирам. Само дето са куци като хардуер и са с Уин.

 

Пич, не съм чул а съм търсил Мак. В България цените са страшно надути. Ако може да си вкара от някъде ще е по-изгодно. Но ако можеше едва ли щеше да пише тук.

Айде със здраве и успех :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От както Apple ползват PC платформа на голяма част от интелските лаптопи може да се подкара Mac OS.Аз имам Dell Inspiron 1525 примерно и из интернет има доста примери за това,като проблем може да е само намирането на драйвери за някои Bluetooth и т.н.

Лично аз обаче бих взел Мак единствено заради хардуеарното им изпълнение и надеждността в това отношение,особено след като вече има Windows 7,от който до момента съм предоволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.