Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Брех, благородно завиждам... таз китара се доближава много до представите ми за моя си китара...

Евала!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стамате ... и мене ли ше ме прецакаш така? :girl_cray2:

 

Как може да правиш такива неща бре серсемин ... плаче ми се от тебе :girl_cray2:

 

@Boboblin със здраве да си чегърташ на таз бръкалка за ютеница ... уникум перфектум ... колко дена ти даде гаранция оня мушмурок да ходя да му дам една лопата сам да се закопае :)

 

Поздрави!

Герги

 

П.П. Стамате фнимафай в картинката, че идвам след 2 седмици :) и познай ко ша ти съ случи ... толкоз айрян не моеш изпий!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Boboblin Боби, благодаря ти за чудесното ревю, кометарите относно китарата и моята работа! За мен беше удоволствие да работим заедно, благодаря ти :virtuoz: !

 

Благодаря на всички, които изказаха мнение и участват в тази тема :cheers2: !

 

Сега ще продължа темата със счупената глава на баса. След като залепих фурнира и лакирах, видях, че шарката на фурнира е много монотонна въпреки, че беше къдрав Ореха. Все пак не издържах и го смених.

 

Тук избирам нов фурнир:

sam0201yt.jpg

 

Тук е махнат старият фурнир:

sam0209x.jpg

 

Новият е залепен:

sam0218s.jpg

 

Вече лакиран:

sam0224q.jpg

 

В общи линии с това приключи основната работа по баса. Остана само сглобяване. Ще пусна и снимки на сглобения бас.

Редактирано от BassTraffic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Не викай "мецо", че да не ти се обади!

Като го гледам Маестро Коце как пипа нищо чудно ни в клин, ни в ръкав да се появи ей така, за спорта едно лого, че и даже да стане по-джиджаво от оригинала.

 

П.П.: Абе Коце, ти преди време командва тук в темата Габрово да се стяга. Ми айде де, оттогава все на "равнис" стоим и няма "мирно", няма "свободно". Това на нищо не прилича! Народа взе да гине от дехидратиране (да се чете деалкохолизиране). Да не стане тъй, че когато най накрая се наканиш да дойдеш Габрово да прилича на Ракуун Сити от филма "Заразно зло"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mefistofel82: Не, няма. Габрово ми е в списъка и това ще стане скоро. Аз един хайванко, дето му е от "Ash" китарата, съм го предупредил. Стагай се и ти, и ХъРъСъто.

 

Viper-X: Не, не. Ще има надпис и то оригиналният, който е всъщност метална емблема и се монтира външно.

 

Така, финални снимки на баса:

 

sam0245l.jpg

 

sam0256i.jpg

 

sam0253w.jpg

 

sam0254j.jpg

 

sam0252e.jpg

 

Не си спомням, дали споменах, че целият бас е прелакиран. Оригиналният лак беше такъв:

 

sam0128z.jpg

 

Туй то!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.