Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Бе, аз съм я виждал в ''купувам/продавам'' преди, но не ми е направило впечатление.

Както и да е...

Рефрета е безкомпромисен, както и цялостната работа. :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само една забележка от мене :cheers2: . Таз' метална пластина на главата не седи хубаво. То си е до решение на клиента, ама ако я махнете, ще бъде пИрфектно ;)

Редактирано от prayer4eto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с теб. Проблема е само, че остават 2 дупки, които изискват лакиране на цялото лице на главата. Това обаче е малко сложно поради редица причини.

 

К. Димитров

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М/у другото, наистина няма полза от тая метална пръчка зад нъта, никаква файда. Някой профи мозък ще да я слагал, да подсили състейна и да повиши високите, и да започне сама да свири. :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако изнамериш отнякъде едно такова цвък Ще мине за истински Гибсън :) Перфектна е на външен вид, чакаме семпли :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакам с нетърпение да бъдат постнати снимки на дългоочакваната "Червена Шапчица". Да видим хедстока. А по "патето" ,мисля че К.D. направи всичко,което клиента искаше. А дали е от ГИПС или ГИБСЪН - няма значение.Важно да има готин и колкото може по-уникален саунд и да радва

собственика. ЕВАЛution на K.D. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто НЕЧОВЕШКИ яка!!!

:yahoo::(;)

П.П.: Господин Димитров, Габрово очаква вашето явяване, за да Ви стисне ръката за добрата работа ( И да почерпи с по една потна биричка).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошо няма, ама утре и в други ден е във Варна, и не знам дали ще му остане място за още една биричка. Този път

няма да има прошка. Заклал съм агнето,прасето, две кокошки и съм наел сладкарка. Дончо, носи си двата корема и торбичка, че знайш ли знай ли са дали са знай. No mercy, дет са вика. Умиране има - отърване няма. :(

 

пп. ...а пък Серго 'ко ти мисли...там не знам... :yahoo:

Редактирано от EAmechaniX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега вече се сещам, че тази китара е минала и през моите ръце! :D Спомням си, че преди беше дрънната в един магазин в Пловдив за продан, още докато си беше с флойда (очевидно втора ръка ;) ) Тогава беше в доста лошо за парите си състояние, но като гледам сега става супер. Честито на новият й собственик :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... и съм наел сладкарка.

 

Другари! Изтече малко информация от вътрешен човек.... :greenball: , сладкарката ще е без бельо :D;)

Ако няма снимки в темата следващата седмица, да се знае, че съм под сладкарска опека! :)

 

Костадин

Редактирано от BassTraffic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спете спокойно - снимки ще има. Сладкарката се оказа мъжка или поне имаше муста и брадаци. :music:

Сорка Райчо, вътрешната информация се оказа made in china, :) ...'ма поне прави хубави торталяци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за труда и майсторлъка

Малко :lol: ама някъде по горе Коцето спомена че ще е матова китарката ................... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като негов най-добър.....адвокат да се обадя....

Дано не ни се сърдиш,но блясъка ще подхожда повече на китарата.Това мнение беше изградено в 3 часов дебат с опонента до като се приберем/ти го видя днеска/.

...той процента си ми върви. :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета,никога няма да заживеем добре защото семката ни е збъркана.

 

П.П.радио ереван съобщи,че гиБсани се правят само в америка а гиПсаните само по нашите земи така да се каже ако сте ме разбрали разбираш ли .....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.