Jump to content
Българският форум за музиканти

Strange Gait


Recommended Posts

<<Click>>

 

 

Не съм отделял време за смесване (и без друго не ми се отдава :thumbup:), само нивата са понаместени и малко реверб и добавен.

Надявам се да ви е интересно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха... докато го слушах постоянно ми се въртеше в главата звучене като от игрива българска народна песен, не знам защо.

Много харно развитие на мелодичните линии. Изненадва, затова ме кефи. А тия бързите сола не знам как ги правиш, ама специално за тях

и само за тях аз бих им сложил някакъв ле-е-еличък хорус или едва доловим фленджър. Да мътят мозъка.

 

Няма спор - зверски си добър, както като китарист, така и като музикант. :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:):beer:

Суперб. Много готино и финно. Като настроение ми носи, почти същото като слушам Дикси Дрегс...& Стив Морз респективно...

Днес е много хубав ден за отваряне на подфорум Авторска музика мдам .... :) First The Next Dimension, после това ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брех! Аз очаквах някаква дива жица :)

Супер готино и приятно инструменталче! Докато го слушах ми се стори направо, че гледам някакво кратко филмче :dance::pray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парчето е много яко,разнообразно имного ме изкефи...Любопитно ми е само в какъв стил е защото не съм чувал нещо друго което да прилича на него,пък и към края ми се струва че има и малко народни елементи(поне на мен така ми се стори...)Продължавай в същиа дух и за напред.Успех. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха...и аз не очаквах... :drummer: Чувам свингец тук-таме. :hysterical:

 

Майтапа настрана супер е,мен лично много ми допадна!!! :hysterical:

 

П.П.Все пак се надявам да не се откажеш съвсем от overdrive-ът... :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иии, чак сега го чувам това!

О, толкова е деликатно като замисъл и изпълнение! :greenball:

 

 

А аз просто си представям едно пинизчийско пианце - да се "закача" с китарата на места, без да се натрапва. Това, разбира се, ще смени целия фасон на композицията, но ще постави китарата в друг контекст... (Размечтах се... :D )

 

Мноооого идейно! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.