Jump to content
Българският форум за музиканти

Какво упражнявате през различните дни от седмицата?


the_pazzo

Recommended Posts

Пичове помогнете ми да си направя някакъв план за упражнения за различните дни от седмицата. Доколкото знам не е добре да упражняваж всичко наведнъж ама пък напоследък само стържа гами с камертон и зациклям.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, мислиш ли че всички имаме график? Понеделник това, вторник онова. Свири това, което искаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да ми остане време да пусна едни материали в сайта по въпроса.

Иначе мнението ми е, че трябва да има някакъв план за да има развитие. Така, че въпроса на the_pazzo е много логичен. Общо взето всеки трябва сам за себе си да реши какво да упражнява щото аз ако съм свободен в понеделник и имам да кажем 2 часа за упражнения - ти може да не си. Така, че планът трябва да е седмичен и строго индивидуален.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май ето в ТАЗИ тема имаше нещо подобно, the_pazzo, ако ти се занимава, разгледай я.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хех, това да не е програма за фитнес бе, мен :icon_shithappens:

Аз лично свира каквото ми е на душата... и каквото съм научил досега :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност с планове е доста по-лесно. Доскоро и аз не използвах такива, но определено помага - сега вече не се чудя толкова какво да свиря и не се разсейвам както преди, всичко съм си го планирал преди да започна. От всеки ден съм си отделил по час и половина за нещо като "работа" по техники и теория, от там нататък вече свиря каквото си поискам и така забелязвам по-бързо развитие у мен. Тъй че, хич не е лошо да знаеш какво да свириш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично се сещам за Рок Дисциплината на Петручи прегледай я ... Разделена е на секции спокойно може да се упражняват по една на ден :thumbs_up: Хем няма да зацикляш, хем ще се упражняваш както си трябва

Редактирано от Zlatanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хех, това да не е програма за фитнес бе, мен :oops:

Аз лично свира каквото ми е на душата... и каквото съм научил досега :thumbs_up:

А как напредваш :Piano: или си циклиш на едно място?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Общо взето рок дисциплината, плюс другата школа на Петручи- Wild Stringdom и метал лийд гитар :greenangel: на Трой Стетина и някой друг сайт са ми основните помагала. Имам още около 20 гигабайта уроци предимно на видео ама първите са ми най-полезни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Май намерих каквото ми трябва- Frank Gambale-Chopbuilder :punk_guitar: 3 пъти седмично /много ми помага/, другите дни усъвършенствам теория,всякакви техники и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.