Jump to content
Българският форум за музиканти

The Hydrian Gathering


Recommended Posts

Едно парче за хора с по здрави нерви. Записвано е наживо, миналата година по време на Jazz Werkstatt Bern и издадено с още 7 други парчета на различни формации в компилационно ЦД. Нашата банда беше сформирана специално за феста, по принцип не свирим в тази формация

 

Стилът е доста странен, инструментите са алто сакс, китара, бас, барабани и глас, пачето е на Бенедикт Райсинг.

 

http://www.4shared.com/file/96416119/cffa7...02_Track_2.html

 

Доста е дълго и се иска смелост да се чуе цялото. Благодаря предварително на всички престрашили се, за отделеното време

 

Ще се радвам на коментари от всякакъв род

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма нужда да те лаская или да ти разправям колко си добър,само бих добавил,че благородно ти завиждам за средата в която работиш и твориш.Така е,кой както си го може и нареди ....

За парчето,лично на мене ми хареса и ще ти кажа защо:

Въпреки,че е доста трудно и как да кажа някак си на пръв поглед претенциозно,то достигна до онези гънки на мозъка с които можеш да слушаш подобна музика.

Браво :hysterical:

П.П.Никога не съм предполагал,че с кашляне и подсмърчане може да се постигне подобно ефектно изпълнение. :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кольо, това парче е още едно доказателство че развитието в музиката продължава, както и съществуването и изграждането на нови забележителни музиканти.

 

За мен не е чак толкова страшно -но все пак имах едно наум след толкова предупреждения :drummer: - даже смятам че си е съвсем в тона на един фест и представено пред музикално грамотна публика би могло да носи само положителни емоции. На мен ми хареса страшно много особено драматичния обрат в средата и нестандартния начин на импровизация на вокала.

 

Поздравления !!! И да пускаш още твои неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха , супер забавно (и оригинално ) беше кашлящото импро :drummer:

Такава музика (подобна разбира се , точно такава едва ли ще намеря), страшно много обичам да гледам на живо. Нищо че за някой не изглежда атрактивно. За жалост имам много малък досег до нещо подобно, но във Варна има един Джаз фестивал всяка година, организиран от Анатоли Впиров. Не го пропускам! Там се появяват какви ли не интересни изпълнители.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всичко за отделеното време и за хубавите коментари. Парчето е дългичко и не е лесно за слушане, такава музика, поне според мен е гот да се слуша на живо ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Егати парчето ;):D Между другото замислете се сериозно за доктор !!! Шегичка естествено :metalist:

Редактирано от emo_tion1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер, супер! Страхотни музиканти сте! ;) Искам да чуя наживо, но тези дни нямам път към Швейцария. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кольо, как можа така подвеждащо да представиш парчето!? :music336:

Жестоко! Това е с контрабас, нали? Невероятно сценично, запис като слънце, тоя акустичен обем на инструментите... Вокалът! :slap:

 

Ся ш'ти опиша какво си представих, докато слушах.

Свършила е първомайската манифестация (е-хее от едно време). Моят роден град (Монтана). Аз съм в центъра, на дългата пешеходна алея, която води до площада. И отстрани, от ония високоговорители, монтирани на стълбове, по които ни информираха за конгресите на партията и за трудовите подвизи на пролетариата..., бичи вашето парче! Целият град ехти от алтото и фусчето на барабаните. Дрипавите остатъци от цветни балончета по паважа и стъпканият люлак подскачат от китарното соло, прозорците се люлеят от кихавиците и кашлянето.

А аз вървя по алеята, още униформена, слънцето ми грее право отгоре, нахилила съм се от кеф, размазвам се просто. И от върховете на пръстите ми се стича захарен сироп... :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е...това направо разби!Много добро,много,много,много добро!Страшнооооо...!!!!!!!Айде,стига бе!Как го сътворихте това????Много добро...много!Нямам какво друго да кажа,освен: МНООООООГО ДОБРО!!! :girl_cray2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.