Jump to content
Българският форум за музиканти

Най-грозната китара


bulby

Recommended Posts

Ето ви още няколко талпи на които да се посмеете:

http://www.1800instruments.com/images/Jetstar.j

http://www.musicgadgets.net/images/sf3_2D2.png

http://www.xstrange.com/vintage4250.jpg

Редактирано от shadow
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е адски тъпа, още в заглавието го долувих!

 

Всички китари, които сте постнали са уникални и страхотни! Просто са малко по-стойкаджийски и стават само за гледане!

 

ЗА МЕН НЯМА ГРОЗНА КИТАРА, НЯМА И ДА ИМА!

 

Важното е да има - :guitar: , :) , :)

Вярно е, че всеки си има собствено мнение, но аз мисля, че китара с формата на сърчице например си е направо шега и подигравка с инструмента.

От тази гледна точка съм на мнение, че посочените китари са просто невероятно смешни, глупави, нетрадиционни и пр.

Както и да е - "грозни" звучи твърде фанатично и бих се съгласил, че грозни китари няма - има свирещи и НЕсвирещи инструменти. :o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Та като си говорим за грозни китари.......

 

грозна работа

 

 

Това видях на витрината на един музикален магазин ,когато бях в Берген.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та като си говорим за грозни китари.......

 

грозна работа

 

 

Това видях на витрината на един музикален магазин ,когато бях в Берген.

жълтото грозно пате :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eastwood.jpg

ХАХАХххаах искам я тая китара!!! Много ще ми отива :cheers: с някъв крив колан ако е.

 

Иначе каквато и ел китара да ми дадат,ще свиря на нея.Поне да видя какво да търся като ше си купувам електрическа.

 

Иначе аз от Джаксън не съм виждал китара която да не е хубава на външен вид. БС Рич имат няколко странни но имат и много хубави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересна тема... в началото има снимки на сериозни китари, после караници на сериозни форумисти, после няква дупка щото не ми се четяха още 16 страници коментари :lol: и тука виждам цитати със снимки на някакви абсолютни абсурди :lol: Аз такива не бях виждал... егати :lol: Но от ограничения ми опит... от познатите и известни китари, най-грозното за мен би било нещо с тяло на телекастър и глава на гибсън, от ония, дето мязат на чорап. Сещате ли се? Експлорърите май са с такива... Иначе и на прекалено острите джаксънски глави не се кефя, нито пък на кичозните B.C. Rich(освен в ръцете на Кери Кинг или Чък Шулдинър, мир на праха му). Най-хубавите китари, за мен де, са си стратокастърите и подобните на тях модели, както и Лес Пол на Гибсън.

 

P.S. Пропуснах и Firebird на гибсън в класацията за грозотии.

P.P.S. A, да, има една правоъгълна в задната стаичка на xxxx-а. И тя ми е страшно абсурдна.

Редактирано от Bozzich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък намирам тази за бая грозна...

both2.gif

Нямам некви сериозни естетически съображения, не мога да кажа що но.. ъгх :lol:

интересно ми е други хора дразнят ли се на такива форми и някой ако е пробвал такава.. сериен модел Фендер е мисля

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е Fender Jaggstang. Моделът е измислен от кърт Кобейн и съчетава в себе си Jazzmaster и Jaguar, двете му любими китари. В интерес на истината е доста добра не само за гръндж и позволява много комбинации на адаптерите.

 

А формата... ами такава е щото кобей взел една снимка на Jazzmaster и една на Jaguar, резнал ги по средата залепил по една половинка от всяка китара и казал - "Ей тва искам да ми направите" и те му го направили, дословно :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.