Jump to content
Българският форум за музиканти

Несъвместимост на драйвер с Windows Xp


Polyphone

Recommended Posts

Мерси за съветите, Евтиме. Ще пробвам тея неща, но утре, че дъртото заспива пред смотания си компютър като пишман айти майстор! :greenangel:

 

Лека! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 31
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Казват, че новите драйвери идват заедно с един ънинсталер (надявам се не слагаш драйвери от диска!). Понеже явно не си супер навътре си позволих да ти го извадя и кача ТУК. Пусни първо него, пък после слагай последните драйвери от сайта.

 

Ако не стане прочети какви проблеми и решения има ето ТУК

 

П.П. Моля те спри да цитираш всяко горно мнение. Ползвай бутона "НОВ ОТГОВОР" най-долу под всички постове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах, пак не става. Изчетох това, което ми прати и би помогнало, следвах стъпките, и пак нищо.

 

Днес ще сложа нов Windows, барем потръгне.

 

То че аз съм лаик в тая област е ясно, но нещо много заплетено са ги направили нещата...Един приятел IT се опита да помогне и удари на камък...

 

пп

 

Сори за натоварването с цитатите, но го правя за яснота, да се знае на какво отговарям.

Редактирано от Polyphone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, че не стана. Явно има нещо гнило, ама къде точно... :virtuoz:

 

П.П. Да, но когато отговаряш на горния пост няма нужда и само за задръства канала... :rockon:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще стане бе , няма къде да бяга :П Windowsite са цакани в някой отношения и често правят проблеми с драйвери/програми.За сега най-добре ми върви Windows SP3 , дори по-добре от един оригинален SP2 който бях инсталирал преди време.

^Айде , чакаме резултат :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братлета, не е за вярване, ама драйверът приклещи най-сетне картата - нейната кожа силиконова !!! :D

 

Смених уиндолса с една копирана оригинална версия на един приятел и картата захапа !!! :dance:

 

Благодаря на всички ви за отзивчивостта и идеите!!!! :godbless::crying::thx:

 

Сега остава и да звукне :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приема се! :)

 

В такъв случай би трябвало да се казва "Силициева долина".

 

Аз уж съм лингвист, пък се излагам като кроасанаджия ! :greenangel:

 

 

 

А честито сега , и наздраве ! :metalist: да си я ползваш без проблеми

:cheers2:

А, дано! :thumbs_up:

 

Наздраве за по-добрия Windows !!!! :cheers2:

 

 

 

Еее, това се казва добра вест! Вече помпех гумите на кол'лото да идвам да ръчкам... :P

Ааа, чакай, не прибирай още колелото! Сега почвам да оправям кабеляците с жаковете-маковете и чинчовете-минчовете и ме чакат едни спойки и жици, кой знае па какви ще ги надробя там!!! :greenball::greenball::greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В такъв случай би трябвало да се казва "Силициева долина".

 

 

Наистина това е правилният превод, обаче някой я е превел като силиконова и името е тръгнало така.

 

Силиций/Silicon

Cиликон/Silicone

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Аз имах същия проблем с тази карта,преминах през всички премеждия като теб и си инсталирах виста(в изблик на отчаяние) и картата взе че тръгна,даже и звук изкара.Просто явно с XP нещо не се обичат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много зависи от комбинацията версия на драйвера / версия на уиндоус. Примерно на моята ТС, най новия им драйвер като го кача на вистата и се почва едно забиване, едно чудо. Изкопах предишната версия на драйвера и тръгна като шампион.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

TC-то е друга бира! Там проблема с драйвера под Глиста се оправя и с най-новата версия, но трябва в Контрол Панела да смениш драйвера на ФайърУайър-а с legacy драйвер - и всичко е на 6!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.