Jump to content
Българският форум за музиканти

Клипове - архив!


Bleys

Recommended Posts

Long Way from Home - старо но златно - част от Stevie Ray Vaughan tribute concert - насладете се, преди от youtube да са го затрили! Без коментар :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 194
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Pinky трябва да звучи по-скоро Така или ако предпочитате

вариант :) Редактирано от Chrysalid
Нарушение на правилото за цитиране на предходен коментар!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

From the ashes:

Live Kult: SLAYER “Angel of Death” [1988 Seat Cushion Riot]

 

http://blogs.guitarworld.com/metalkult/liv...t/slayer-angel/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Изтеглих един концерт от 90'-те заради участието на Mike Stern,но беше от някакъв фест та там свири и съпругата му Leni Stern.Тя е ок,но много се накефих на Wayne Krantz,който да си призная никога не бях чувал като име.Това е клипче на едно конкретно парче,Wayne е този със страта с лейс сензори(на такива приличат).Тонът му тук много наподобява този на Mike Stern и човек би решил,че го копира,но това е първоначално впечатление,гледах и други негови изпълнения,пича си е индивидуалист! :thumbdown:

Редактирано от spongebob
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смело мога да заявя че това е най-добрият кавър на Little Wing който съм виждал до момента и ми е направил такова силно впечатление!!! Приятно гледане!!! Monte Montgomery - Little Ling (live)

 

:hysterical: Марио :greenangel:

Редактирано от killer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Незнам дали този линк е пускан тук.Ако не е, приятно гледане. http://www.youtube.com/watch?v=GFqTd-CEjHM...feature=related

Май пича е прекалил с облигатното пиано.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..... мдааа Bireli Lagrene е един от любимите ми европейски китаристи , пък и не само европейски ....... но след като преди време гледах по МЕЦО този концерт се оказа че е и един от любимите ми басисти . ето откъс http://www.youtube.com/watch?v=UY_wH15a7C0 ....

.... а ето тук едно клипче на малкия Бирели - на 13 години .... качеството не е най върховно но се разбира за какво иде реч

..... живи и здрави . Цеко :hysterical:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Нещо от ранните дни,когато майсторите бяха млади - рядко се намира из мрежата - T-Bone Walker & B.B. King - Sweet Sixteen

Редактирано от ivp
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.