Jump to content
Българският форум за музиканти

Чело коте книжки...траш класикс


synchu

Recommended Posts

След разбиващият хит TheWhiteRabbit (Зайченцето бяло) следва буутлег на траш/пънк класиката TheReadingCat, по-известна в средите на 5-6 месечните метъли като Чело коте книжки.

http://music.synchu.com/TheReadingCat_4.mp3

Listen on Soundcloud.com

Enjoy!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:):lol: Култ!

synchu, ти подейства на принципа "речено - сторено".

Жестоко! Интрото вкарва мощ и "съспенс", дамският вокал е предназначен "за най-малките", а има и елементи на драматизация + изненадващ финал. Определено имате "концептуален напредък", все повече ми е интересно... :)

О, извинявам се за пропуска, заглавието е смърт...!!! :thumbs_up:;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер, кефи ме :cheers2:

Обаче нещо тайминга ми се струва леко разместен между вокала и музиката , ама горе долу се сещам колко е трудно да се напасне перфектно .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След разбиващият хит TheWhiteRabbit (Зайченцето бяло) следва буутлег на траш/пънк класиката TheReadingCat, по-известна в средите на 5-6 месечните метъли като Чело коте книжки.

http://music.synchu.com/TheReadingCat_4.mp3

Enjoy!

Баси егасито!Направо ме съкруши!Като започна интрото и си помислих че съм сбъркал парчето нещо. :cheers2: Мнооо яка китара и аранжимента ,абе всичко.Ако има още траш класики готов съм да слушам.Яко хеви метаааал :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баце класик си , хахаха . Песента е №1 . Децата направо ще подивеята на песента , ще има пого и масов запой , хахах .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за добрите думи на всички - радвам се, че ви харесва :)

Младото поколение трябва от рано да се подготвя както се казва, или поне да не се изпуска в неправедни посоки :cheers2:

 

@ultramega - т'ва е риска на живите инструменти и живия глас, брат :beer: Но си прав има две три места където е офф, пък и припева започва на слабо време за допълнителна сложност, но това само придава чар :beer::thumbs_up: Но вкратцем - очарован съм от представянето на жена ми, честно казано ...

 

Следва пънк традицията "Хей ръчички, хей ги две", в който строфата "...да се хванем за ръце, да направим колелце..." винаги е разбивала екзистенциалиста в мен :thx:

Редактирано от synchu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Ами, моите извинения тогава :thumbs_up:

Жена ти добре се е справила с пеенето , аз си помислих че си позвал готов трак с глас на който не му знаеш точно темпото и си го нагласял, което си е голям зор поне за мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:thumbs_up: Човек, това ще и го предам - ще се зарадва :) Даже може и да се надуе малко ...въпреки, че все още и обяснявам що е то клик трак :cheers2:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за слушането :greenball:

 

@switched - Sandman e :band1:

 

@yellow_nEuphoria - ами фалшиви - за живи има желание, но няма възможности :band2: Superior Drummer са. Нещо друго, ако те интересува - казвай.

Редактирано от synchu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:band2: Човек, това ще и го предам - ще се зарадва :band1: Даже може и да се надуе малко ...въпреки, че все още и обяснявам що е то клик трак :lol:

Супер е... :greenball: аз също си мислех, че си го правил с трак...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^ся съвсем ще се надуе :greenangel:

 

10х, другари :) Важното е рокенрол да става :)

 

Част от коментари от чужд форум ...

"Well this sent me off 2 sleep.................. .....But I Think I Wake In A Madhouse!!!!!!!!!!!!!

God help any kids within a 20 mile radius of this being played!!!!!!!!!!!........

:) :) :)"

Последната част ми хареса....като реклама на първия албум на Slayer звучи ... хехехе но малката се кефи и това е сигурно :) Ще действаме нататък...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.