Jump to content
Българският форум за музиканти

Китаристки :)


Mecho

Recommended Posts

Бе примерно. То ако ше си говорим за изключения, ми той Дилянчо си е изключение и не щото пише грамотно, а щото свири добре. Нали е форум на българския музикант не на българския филолог, лингвист...глист.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип.

За всяко нещо си има първи път ....заповядай и после да почерпиш по една виртуална... :girl_witch:

Поразгледай я тая мацка и виж на колко години е!

---------------------------------------------------------------------------------------

Абе,тая като мъж свири! :D

Лигавя се естествено :girl_witch:

Пък ако дойда към Варна освен теб имам да черпя и Docc и Gregg...

 

Повечето, които пишат разни ламерски теми са момчета. Задават тъпи въпроси и пишат неграмотно. 2 причини, поради които трябва да бъдат разстреляни или поне пратени в белене с тежък режим (не съм сигурен че там още има затвор/лагер, май на негово място АЕЦ ше правят), но това е друга тема.

Не,не говорим за комунизъм а за елементарно спазване на правилата във форума и въобще в интернет общуването.

Ти как ще се почувстваш ако някой ти дойде в къщи през зимата и ти вкара 2 кила кал в стаята,защото не смята че трябва да си събуе обувките?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това мислиш ли, че е наистина съпоставимо изобщо. Кой къде беше написал, че като видел "Коя китара става за метал" и му се скапвал деня. И Hillbilly, ако за теб изяждането на 2 запетаи е еквивалентно на внасяне на 2 кила кал у вас, простно не знам. Анонимните интернеталици ли що ли...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле.... айде радвам се, че оценявате грамотното писане като цяло, но на мен ми се струва, че всеки 16 годишен би трябвало да може да го прави това и е нормално!Друг е въпроса, че масово вече намаляват грамотните.

 

А за жените китаристки, мен за това ми и харесва да свиря, защото 1-во сме малко, 2-ро ей такива като някои по-горни изказвания някой ден ще можем да ги премахнем тотално и 3-то (не на последно място, класирането е произволно) просто обичам музиката :D

 

Вие ако искате си мислете, че е мъжки спорт, аз ще продължавам да си свиря :girl_witch: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Глупости. Естествено, че китарата не е мъжки спорт, колегите не са прави, но е факт, че има малко изключително добри китаристки.

Защо ли ? Еми просто повечето жени китаристки нямат амбицията да продължат и много лесно се отказват. Радвам се, че има изключения, но бих желал те да са повече, все пак трябва да има баланс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Глупости. Естествено, че китарата не е мъжки спорт...

Абе китарата(и музиката като цяло) не е спорт въобще ,ако питаш мен...(друг е въпроса , че някой хора го възприемат така)...Колкото до жените китаристки , много им се кефя...Сигурно 2/3 , ако не и всички , в тоя форум , са с пъти по-добри от мен... :girl_witch: Много се кефя на Лита Форд... :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това мислиш ли, че е наистина съпоставимо изобщо. Кой къде беше написал, че като видел "Коя китара става за метал" и му се скапвал деня. И Hillbilly, ако за теб изяждането на 2 запетаи е еквивалентно на внасяне на 2 кила кал у вас, простно не знам. Анонимните интернеталици ли що ли...

Явно старото поколение не се разбира с новото,което пише (а явно и мисли) на Селско-Уличен диалект ..enjoy :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, ама вие съвсем за неуместни неща взехте да спорите!

 

Истината е, че тия глупости кое било женско и кое - мъжко, ще съществуват постоянно и никога няма да се стигне до консенсус, още повече, че и нормалните жени не могат без мъже, както и нормалните мъже не могат без жени, без значение дали им харесва или не - всеки се научава да живее с другия и всеки поема някакви задължения, които са си индивидуални, и не е закономерно кой за какво ще се грижи и с какво ще се занимава във връзката/семейството.

 

Относно правописа и селскоуличния диалект и простотия, форумът за музиканти далеч не е общообразователна институция, така че няма смисъл да се карате за това, поне не тук, в тази тема!

 

Драги ни китаристки, извинете ме!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, ама вие съвсем за неуместни неща взехте да спорите!
Вярно е.Но и темата е неуместна-някой да каже известна жена китарист като ..ай да не изреждам легендите.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нека да уважим и жени като

 

avril-lavigne-218.jpg

Аврил е супер добра B) е има и много по добри от нея :D ама сега подробности

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, ако ще маркираме и всяка певица, хващала китара, понятието "китарист(ки)" доста се разводнява ...

 

^Иначе моите уважения към Ейврил, фен съм й!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.