Jump to content
Българският форум за музиканти

Китаристки :)


Mecho

Recommended Posts

Има, ама си траят. Купиха си едни седемструнни китари и им порасна работата :P

Ах как ме издаде :thumbs_up::music336:

+1 китаристка освен колежката zombie :ok:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има бе! Emka и тя е китаристка и още една някъде ми се мяркаше. Пък и вие какви такива мъже ще сте, ако не си ухажвате китаристКИте :greenball:

 

Трябва поне да се гордеете с нас... :girl_witch:

 

Айде не се срамувайте, пуснете по една снимка :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми ние музикантите (от мъжки пол) сме си така, добри, срамежливи, свити душици... Като сте ни толкова малко си ви пазим и гледаме да не досаждаме, че като ни се разсърдите, къде ще си търсим нови? :girl_witch:

 

Хаха, така де... разбрахте ме :girl_witch: (или не, няма значение...)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами чак свити и срамежливи не знам има доста дето обичат да си мерят китарите, да ги показват наляво надясно и да демонстрират какво могат да правят с тях :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде айде.. много срамежливи като стане въпрос за нас, но иначе да не цитирам как се перкате всичките :greenball:

 

Аз все продължавам да си мисля, че трябва да се гордеете с нас (независимо колко сме добри от към музикантски способности). Така както ние си ви тачим, така и вие нас ;) Пък и ок, да не досаждате, че да не се разсърдим... а ако се разсърдим, че не ни обръщате никакво внимание? Тогава какво :girl_witch:

 

Хаха, ок, няма значение...

 

п.с. аз продължавам да чакам някоя колежка да мацне една снимка :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тц... хубаво , аз все ще дам, но ми се струва, че единствена ще си остана.. така, да намерим някоя..

 

Айде... ще ме извинявате, че не е съвсем моя, но.... 

 

l_49c6b2fd1daeaa585ac55703f5d895b0.jpg

 

И още една...:

 

l_2eea34aa51044cf77240248e86d57820.jpg

 

l_286492ea78c33486dcdedc049c2adffc.jpg

 

А снимка без китара? Айде още 1... пак не съм съвсем сама... но поне може да се види нещо различно от косата ми:l_f07362335c4a67bae73c8af800226506.jpg

 

Мисля, че са ви предостатъчно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам две познати, които щяха да стават китаристки. Бяха много навити и нахъсани, но нито едната от двете не свири, защото (цитирам):"нямам време". Малко тъпо, но какво да се прави. Все пак успех със снимките и с китаристките, няма нищо по лошо от красиво момиче с красива китара :girl_witch: .

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По стечение на обстоятелствата аз станах наемодател на една изцяло женска банда, която свири понастоящем в репетиционната ми. :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зомби, то гордост, гордост, ама аз много ше се гордея с някоя китаристка когато ми изсвири "Балада за мекичките" на ей тая китара

 

s_tefal-frying-pan.jpg

 

 

 

:rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, мекици не се пържат в тиган бре, трябва да плуват в олио ;)

 

Ти пък начи, те искат да ги ухажваме, ти ще ги караш да готвят :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SomeoneElse, ми в казан ли бе майна? :rolleyes: Точно в тиган, само че малко по-дълбок, ама то си има технологии всякви.

 

Ами в някакъв по-дълбок съд, за да може хем да има място за достатъчно олио, хем да има и достатъчно високи стени за да не цвъка олио по печката много-много...

 

Хахаха, баси бруталния офтопик дето ударихме, както и да е, де... :)

 

Аз ако бях една китаристка щях да ви пека пържоли, стига с тия мекици ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.