Jump to content
Българският форум за музиканти

Знаете ли място където бързо може да си разкараме китарата


DeadWing

Recommended Posts

Заложна къща или оказион, от сорта. Оставаш и не търсиш повече. Въпроса е да се спазариш за цената.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заложна къща или оказион, от сорта. Оставаш и не търсиш повече. Въпроса е да се спазариш за цената.

 

 

не баце, на грешен път си..смяташ ли, че тия от заложните къщи ще различат Джаксън от 400 кинта от Гибсън за 3000?

мястото за продаване е тук в форума..ако искаш май може да я оставиш в Джаз-а май....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Веднага" и "прилични пари" са взаимно изключващи се понятия. Освен ако не си го закършил наистина зверски, със заложни къщи не ти трябва да се занимаваш.

От този форум за по-бърз и ефективен канал за реализация на музикални инструменти втора ръка в България не се сещам. Пускаш я с разумна отстъпка за бързината и, ако е читава, 90% до седмица ще си я продал.

Редактирано от sevenstring
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам "Джаз" вече няма след кончината на Пепи Славов.

Така е-за съжаление :greenangel:

Защото в България и без това няма достатъчно магазини за музикални инструменти!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми става въпрос за един модван анивърсари Squier. Китарата е от дърво,вярна е,с прав грив О_O.Горния хъмбекър е нз точно кой модел на фендър ама струва 70 лева,задния е от страт,тремолото е на Vintage,пик гарда + понтециомерите са сменени.

 

ЦЪК : http://img.data.bg/i.php?show=1135802&ctrl_id=3fdjx2#img ЦЪК 2 : http://img.data.bg/i.php?show=1135808&ctrl_id=9wsiko#img

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е толкова евтина китара и във форума ще я продадеш...пусни си обява и някой ще я вземе...ако ставаше дума за някой Фендер или Гибсън вече е сложно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахаа, пробвах я аз точно таз китарка веднъж. Готина е, на съответната цена ще се продаде доста бързо тук във форума. Особено ако си говорим за цената, която ми спомена човекът, дето я е сглобявал. Аз самият се замислих дали да не я отнеса скоростно тогава, но бях профукал заплатата за други неща. Ако искаш драсни някаква цифра на ЛС, ако не желаеш отсега да обявяваш цена, и ще си направя сметките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:girl_cray2:

Е толкова евтина китара и във форума ще я продадеш...пусни си обява и някой ще я вземе...ако ставаше дума за някой Фендер или Гибсън вече е сложно...

То в булгаристан е сложно да намериш нещо читаво по принцип -бях казал на един агент,който ме крънка за стария Стратокастър,че мога да го сменя за Гибсън евентуално- е носят ми некво азиатско менте :offtopic-001: ,на което пише Гибсън ..,само леко влезнах в сайта на Гибсън и помолих да ми го намерят този модел :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.