Jump to content
Българският форум за музиканти

песен на странен език


kolio_k

Recommended Posts

Парчето не е наше и нямахме време да го репетираме. Направихме го специално за този концерт ( 4 часа преди концерта :) ), защото се явява нещо като местния химн ( във Валис, Швейцария )

Click here to watch stefanie-heinzmann-chum-in-wallis

 

Саунда е от телевизията, така че е гаден колкото си иска, а и видеото е компресирано ( от нета ).

 

п.п. Езика е един път, по принцип би трябвало да е немски, а дали е така вижте сами :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... а бре Кольо ... вие си имате по голяма брас секция от колкото може да се събере по всичките джаз фестивали в БГ на куп .... пък и няма да се учудя и ако е по добра :no: ..... много приятно звучите .... и профи бих казал .... само така ;) ;) :godbless: ...... ....

.......... пък ти и ходи този Гибсън бре ...... пу да не ти уруки :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eй, баце Кольо - много яко бе! ГолЕм концерт...направо като истински :no:

 

Много уважавам брас-секция с баритон саксофон :( , ама къде е тромбона?

Според мен качество си е доста добро и парчето е весело!

 

Супер!

Редактирано от Ивелин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Русенска чета :no:

 

Друже Занев, секцията не е щатна в групата, свирим с тях само на някои участия, иначе хората са си джаз музиканти и са много добри. Иначе мерси за Гибсъна и аз много го харесвам, виж във Представяне, при снимките, другия (жълтия), също много як.

 

Ивелиниееее... ;)

 

Мерси много, радвам се , че ти харесва. За тромбона не стигнаха пари, групата ги изпи :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той всъщност е стария от двата, с които свиря гиговете. Той стои винаги в буса с уредбите и го взимам в къщи много рядко, само за профилактика Но този е служебен :) , след края на турнето трябва да го върна (или купя ) . Сделката с Гибсън беше, че мога да задържа един, а другия да купя на 50%, стига да искам. Жълтия ме кефи повече, той ще остане за мен :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък много уважавам воукъл цекцията и по-точно беквоукъл секцията, и още по-точно средната беквоукъл секция. Айде другия клип с френски, който не е френски, за да е пълна идилията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яко, яко! Незнам колко хора от форума са стъпвали на подобна сцена :D

 

................................................................................

Жълтия ме кефи повече, той ще остане за мен :D

 

В какъв смисъл те кефи повече, само на външен вид или самата китара е по-добра като цяло?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звука ме кефи повече, хармоничен, но леко по плътен от на черната, която , според мен е една идея по прозрачната отколкото бих искал да чуя от Гибсън. Иначе и двете са много добри и доста сходни като звук :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.