Jump to content
Българският форум за музиканти

Какъв тип сте


7thString

Recommended Posts

мноо гадно да си китарист и вокал едновременно, постоянно чупиш зъби (своите)

:green: аз пък мислех 4е лапате мухи нали все с отворена уста работите... <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 96
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

мноо гадно да си китарист и вокал едновременно, постоянно чупиш зъби (своите)

:green: аз пък мислех 4е лапате мухи нали все с отворена уста работите... :cheers:

да благодарим на господ че те е дарил със свръх интелект :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Епа аз по принцип се разхождам до всички, по некой път ходя до вокала и пеем заедно на припева, но се движа умерено и внимателно, защото кабелите ми са много калпави и ако стане гаф с китарата...., а когато песента е трудна седя повече на едно място и си гледам повече в грифа. Но на сцената не се притеснявам щото като малък съм тренирал много неща и съм ходил на състезания и демонстрации и съм свикнал горе долу с публиката и сега ми дреме на касовия апарат :ph34r: ама тва с кабелите верно много внимавам щото жака от към процесора се се разебава, се на тъпи случвам да го .... :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...

След като прочетох част от мненията ви имам въпрос свързан с оплакването на барабанистите,че не "лапали русите мацки" :virtuoz:

Кажете ми какво става, когато на барабаните не е барабанист,а барабанистка ,при това руса! :rolleyes::virtuoz: :virtuoz:

Аз мисля,че на нас барабанчиците ни се обръща най-малко внимание от страна на публиката...Но важното е сам да си направиш кефа,пък другото после му мисли...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брей, хич не съм съгласен! Обикновено всеки барабанист си изпросва по едно солУ на всеки концерт, което си е напълно самостоятелно и си изпъква без групата да гъкне :virtuoz: Поне от моите скромни статистически спомени, барабаниста си е на предния фронт на плейбоите :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оххх горките барабанисти .... еййййй, нашият след посленият лайф се подписа на циците на 2 мацки а на нас останалите ни окапаха очите.

Аз лично съм от кротките типове дето леко се поклащат и почешват обикновенно там където не ме сърби обаче тресне ли ме адреналина почвам да крещя ... абе сриренето на живо винаги е едно приятни изживяване

 

Поздрави

Алекс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.