Jump to content
Българският форум за музиканти

Какъв тип сте


7thString

Recommended Posts

...аз лично винаги глвдам да се счупя от куфеене...птънал в косата си обаче доста често се случва да се блъсна в микрофона...ама не ми дреме особенно...няма да си сдържам емоциите я...понякога се откъсвам напълно от реалността и тотално подивявам...това не ми се отразява добре на свиренето ама ако публиката също е издивяла става доста толерантна към грешките.... :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • Отговори 96
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Отговорено (Редактирано)

Понеже и с двете ми банди свириме агресивна музика (къде тежка жица, къде "Jump around" style) аз беснея като пощурел. После винаги ме боли врата, ама не съжалявам, 'щото си правя max кефче, а и хората под сцената се зарибяват. Шоу трябва да има според мен. Концерта не е просто слушане на музика, а и малко театър. Е, не подкрепям pose-ърите. Трябва да си естествен, да ти идва отвътре, а не да правиш като еди кой си (да не споменавам имена, 4е последно време много имитатори сред младежта)! :unsure:

Редактирано от DaInsane
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:guitar: рок анд ролл баби :lol::unsure:

Айде стига spam-ове, а!... или си един от ония по-горе и се засегна? Ако е така не се засягай, не искам да обиждам, а просто поработи по въпроса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз обичам лудницата... Непрестанно движение, викане ( имам предвид скандиране)

скачане и така нататък... Лудница до дупка ;) Да става яко шоу! И ако си човек, способен да правиш това... Има само едно изискване - от 150 човека нагоре! Иначе изглежда малко тъпичко да правиш тези неща пред 20-30 човека.... Случвало ми се е ;) Само права 1-2 опита и след това гледам как по възможно най-бързия начин да претупам нещата. Примерно... Искарваме още пет песни бързичко и слизаме от сцената. Ако искат още , излизаме за 1 парче и се омитаме...

Но по принцип не харесвам спокойните концерти!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, разбира се. Стилът има огромно значение. Някакси не върви да си в бой-банда и да въртиш грива като на концерт на Canibal Corpse. Ето например на мен ми стои супер смешно поведението на супер РОК банда от страна на Д2 в последния им клип. Струва ми се, че ако изключа звука ще имам чувството, че т'ва е няк'ва БГ версия на Кояn (особено с тая mic стойка). Смееееех! :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не се режисирам... На репетиции обикновено съм много сдухан, особено ако не си знам нещата, обаче като се кача на сцената и чуя първите аплодисменти и викове "Ура!" (да бе, що да е побъркано да викаш "Ура"?!), нещо ми става (не това) и направо полудявам... Не стоя на едно място, обичам да си говоря с публиката. Тичам и се мятам като подивял... Но след едно парче се успокоявам, заставам на едно място, и започвам да пея нещо по-сериозно, наситено с друго чувстео... Тогава съм готов дори да се разплача, и не е позьорско, ами си ми идва отвътре... След това започвам да говоря глупости и да се хиля като зеле... ААА, и друго: понеже напоследък само пея, обичам много да мърдам с ръцете... Някой казват, че подозрително приличам на Лили Иванова в това отношение... Само дето не съм се научил да казвам "Благодариааааааа", но и това ще стане...

Какъв тип съм ли? Изненадващ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не се режисирам... На репетиции обикновено съм много сдухан, особено ако не си знам нещата, обаче като се кача на сцената и чуя първите аплодисменти и викове "Ура!" (да бе, що да е побъркано да викаш "Ура"?!), нещо ми става (не това) и направо полудявам... Не стоя на едно място, обичам да си говоря с публиката. Тичам и се мятам като подивял... Но след едно парче се успокоявам, заставам на едно място, и започвам да пея нещо по-сериозно, наситено с друго чувстео... Тогава съм готов дори да се разплача, и не е позьорско, ами си ми идва отвътре... След това започвам да говоря глупости и да се хиля като зеле... ААА, и друго: понеже напоследък само пея, обичам много да мърдам с ръцете... Някой казват, че подозрително приличам на Лили Иванова в това отношение... Само дето не съм се научил да казвам "Благодариааааааа", но и това ще стане...

Какъв тип съм ли? Изненадващ.

:D ама тя казва "..-Благодаря ви много!..."

 

а не благодаряяяяяяя :read:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха, има нещо вярно, но аз не съм максималист, пък и пея такава музика, че ако благодаря много на хората най-много да ме помислят за някакъв по-шантав отколкото съм... :godbless:

 

Благодаряааааааааааа (за допълнението на колегата Аладин). Даже благодаряааааааа мнооооооугооооооооооо :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ползваш ли: "Страхотни стеее!" или култовото " Обичам ви!" ;)

Абе най-важното е (с риск да се повторя) да си естествен, да не подръжаваш и да ти е яко, както и на хората дето те гледат. Т'ва е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ползваш ли: "Страхотни стеее!" или култовото " Обичам ви!" ;)

Абе най-важното е (с риск да се повторя) да си естествен, да не подръжаваш и да ти е яко, както и на хората дето те гледат. Т'ва е.

;) интересно!

 

Аз ползвам "Оби4аме вашите парииии!!!" ;);););)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.