Jump to content
Българският форум за музиканти

Едно недовършено парче


Recommended Posts

Това е едно парче,което периодично си развивам заедно с Лили(Noti4ka)и накрая го записахме вкъщи и това е по-скоро демо на демото :thumbs_up: .Ще го пооправим и се надявам да дадете мнение.Определено ще има ново соло(това е малко безидейно),иначе вероятно се води Acid.

http://media.putfile.com/New-Song-50-10

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятно!

 

Клипът ще представлява облачен неделен следобед, всичко е в черно-бяло и в малко, задимено заведение мадама в черен кожен шлифер и черни слънчеви очила пуши цигара и си пее, докато на малката сцена до бара три момчета подрънкват готини мелодийки за бакшиши :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи,току що го пуснах на жена ми,която се прибра от работа и каза ,че е безсмислено, професионално, но блудкаво парче...

Лично за мен китарите са без грешка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има интересни заигравки, но може да е как да кажа... по - освободено, сега звучи малко профи, като продукт, едно малко по уютно звучене би му вървяло. :girl_witch: Мале какви ги плещя, не мога да го обясня по-ясно обаче.

 

Иначе свиренето е страхотно :D

 

Едит: мисля, че малко по-малко ревърби и дилеи на всичко имам предвид. Оттам се създава този ефект. Един малко по-естествен и некомпресиран, по земен звук би го накарал да звукне супер.

Редактирано от fLiSk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

китарите са без грешка.

Понеже пиша само глупости,съм решил само да цитирам... :D П.П. верно ме кефят китарките

Редактирано от zwero
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мненията са интересни....имайте впредвид,че това парче няма за цел да бъде фон в снобска обстановка...Може би по-натам ще го запишем с банда и ще е малко по-живо.Свирили сме го на едно джемче и не беше толкова стерилно...а пък и трудно ми се отдава да правя музика с мишка.Всъщност повечето хора харесват темата,но не им допада парчето в този му вид,аз самия бих искал да се свири от банда.

Редактирано от spongebob
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лелеееее, не се доверявай на музикантите - много са лоши. 4 палки, кеф, и като чуеш после записа .... :greenangel:

без маитап парчето е много яко и така: приятен глас, раздвижена китара, другото колкото по-семпло - толкова по-добре.

:girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чух го няколко пъти и като изключим някои подробности по записа ми допадна много. Аз не съм много голям фен на ACID, но по принцип парчето си се вписва точо в стила и е идейно. Предполагам, че голяма част от хората на които не им е харесало, по принцип също не са и любители на стила.

 

Иначе в китарите има много готини и идейни моменти, а пеенето е много приятно. Наистина би звучало доста по добре с банда, дано стане скоро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готино е. Присъединявам се към мнението, че по-добре ще е с бенд-че.

Лично на мен ми се струва, че вокала е прекалено "напред". Обичам да слушам и музиката. Може би причината е "правенето на музика с мишката". Така че действайте с бенда и ще стане супер-дупер! :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.