Jump to content
Българският форум за музиканти

Progression - ново начало! :)


Recommended Posts

Страхотно. За нивото в България е просто върха. Колегата певец ме респектира. Пожелавам ви да успеете да изкарате отличен звук на живо, повече нови парчета и участия в чужбина.

Редактирано от ascendendo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 33
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Благодаря на всички за мненията! ;)

 

Наистина, желанието на цялата група е да излезем скоро на живо, но имаме още доста работа. :greenangel:

 

П.П. @Geo, не знам защо не се получава при теб, линкчето е работещо - сега пробвах отново.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за добрата критика.

Мисля , че скоро ще ни чуете и на живо.

Радвам се , че все още има толкова голям интерес към този вид музика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Антонио, най - накрая........откога те чакам да се изявиш да плювна и аз :thx: , майтапа на страни парчето си е готино и как няма да е като китариста е от Плевен :) . Пожелавам много прогрес на бандата и да се видим най-накрая, че ми писна от тоя нет :cheers: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още веднъж благодаря на всички за мненията! :ok:

 

Сега сме в процес на търсене на клавирист/пианист, надявам се в скоро време да се похвалим с такъв, както и да споделим нови записи. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се присъединя към доста от мненията -

 

Браво, много високо вдигате летвата...

 

Ще се изкажа само за вокалите - наистина МНОГО добър глас и точно за стила... Не бих си позволил да критикувам доколко модерно и т.н. пее... Мога само да кажа че е на ниво на което вече критиките са не по това дали може и доколко пее, ами чисто субективно "кефи ме/не ме кефи"

 

Малко или много както едно време като тинейджъри спорехме кой е по-добър - Роб Халфорд или Брус Дикинсън... Което е тъп спор, щото всяко мнение ще е чисто въпрос на личен вкус...

 

Лично аз съм впечатлен от прекрасния тембър на средните и силните високи на гласа... Чудесно обработен глас, да ви е жив и здрав!

 

Пожелавам ви още по-яки парчета - очевидно тепърва започвате със съвместната металургия, и кой знае какви яки сплави ще можете още да натворите

 

Поздрави до цялата банда! Аз се изказах по това, по което поне малко разбирам, но и работата по китарите е чудесна

 

Best!

Редактирано от {{RazoR}}
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

...ам тъкмо преди малко един приятел ми даде линк към некъв ваш сайт - там имаше и некъв лайв от зала Хр.Ботев - ако не се бъркам нещо де...

...та да кажа - и аз съм фен!

...поздрави!

...и успех!

Редактирано от BlackCorsair
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.