Jump to content
Българският форум за музиканти

Progression - ново начало! :)


Recommended Posts

Това е положението! За първи път, от доста време насам, свиря в група и се кефя как се получават нещата! :)

 

Останките от последната ми група и Progression се вляха в едно, и се надявам това да доведе до нещо повече!

 

progression2.jpg

 

Ето едно парче, композирано и записано от пичовете, преди да се съберем. Налице е запис на демо ниво, така че ще помоля да оценявате музиката. ;)

 

Аз не свиря в този запис, но това не ми пречи да го мародерствам на репетиции с кеф! А пък Фичо е един от най-яките певци в тази насока, с които съм имал удоволствието да работя!

 

Progression - "Time For Justice"

 

Тая скрити надежди скоро да се видим на живо, с доста авторски неща. ;)

 

П.П. Слушайте го силно! :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 33
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Евалата-много яко! :)

Ще чакаме обявите за участия на бандата ;)

 

П.С.И аз искам да правя парчета с такъв вокал :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала момче!

Яка банда сте се събрали! Певеца кефи! :)

Аре лайв скоро или дрънни да мина на некоя репетиция да послушам :hysterical:

 

 

Скоро и ние с Angermeans атакуваме.. :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най сетне успях да го чуя като хората в къщи,а не на компа в бачкането! ;) Тони,много яко стават нещата,аз ти го казах и на живо!С нетърпение чакам да разцепите на живо!!! ;) Как ли ще обади SWR-то? :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... аз също съм очарован от това което чух ... браво Мефисто ;) ..... а за певеца кво да кажа - хвала на такива момчета :unsure: . Цеко ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е коректно аз да обирам "лаврите", при положение, че нямам нищо общо с въпросният запис. :greenangel:

 

Китарите, баса и барабаните са записани и написани от китариста ни Дани. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очаквайте съвсем скоро нови неща от група "Progression"!

Също така се планира в близко бъдеще участие на живо, както и официален сайт на групата.

;):headbang::drummer::rocker:

Наздраве на всички! :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яко е!

 

веднага мога да кажа нещата които не ми харесват лично на мен:

 

- барабаните са прекалено заспали, семпли и прави

- вокала има доста приятен глас, но маниера с който го използва за мен е морално остарял, прекалено много хеви провиквания за 2008 година

 

ако адресирате тези неща парчето ще се посъживи доста

 

също така ми прави впечатление че вокала доста съска (в смисъл набляга на С-тата), не знам дали е анатомично или нещо сте прекалили с еквалайзери и ревърби, но също не е лошо да се поработи малко над това

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за мненията! :greenangel:

 

Иначе, за препоръките:

 

1. Тези барабани са писани. В момента се свирят вече от жив барабанист, който ще вкара своето виждане за нещата, неизбежно е. Ще видим какво ще се получи. :hysterical:

 

2. По отношение на вокалите - това парче е най-straight, така да се каже, от всичките. Другите са доста по-криви, съответно и като пеене. Мисля, че вокалите на Филип се вписват добре в цялостната концепция, която се оформя. Лично аз се кефя на такова пеене. :rolleyes:

 

Важното е да се свири! :girl_cray2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ейййй, с новия ритъм ще буде мания, не че не е в момента. Браво момчета !!! подобрихте настроениято ми ит'с тайм фор джустиране

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.