Jump to content
Българският форум за музиканти

Любими китаристи


Egon

Recommended Posts

Или най-лош, например някой клиширан, някой слаб технически или просто някой който не ни харесва.

Например Slash ... :greenangel::greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mark Morton, Willie Adler, Kerry King, Bjorn Gelotte, Jesper Stromblad, Olavi Mikonen, Johan Soderberg, Matt Tuck, Joel Stroezel, Adam Dukewitz, Dimebag Darrell... :):thumbs_up::music336::rockon:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tony Iommi е любимия ми китарист.Аз му викам heavy metal riff makin' machine.

 

Няма равен в riffs. :thumbs_up:

 

Солата също му са хубави,на основата на блуса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука се е изписало доста за Кърку, за това мисля да ви задам "one simple question", както му викат западняците. Въпросът е:

Какво мислите за солото на No Leaf Clover?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако трябва да бъда честен, мисля че аз съм любимият ми китарист. И това, че има толкова много други, по добри, май няма никакво значение :) .

 

Сори за спама, ама не знам защо, тази тема винаги е била една от най нервиращите ме, и аз не знам защо :D , Вероятно защото ми прилича на лексиконите, които едно време (към 4-5 клас) момичетата даваха в училище за попълване

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^

Нали :)

Трябва да пуснем тема "най-нервиращите теми във форума", за такива дето само се появяват :thumbup: Meне единствената дето по-ме дразни е тая "С какви перца свирите". Все едно ми пука Атанас с какво перо му било най-удобно :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако трябва да бъда честен, мисля че аз съм любимият ми китарист. И това, че има толкова много други, по добри, май няма никакво значение :) .

 

Сори за спама, ама не знам защо, тази тема винаги е била една от най нервиращите ме, и аз не знам защо :D , Вероятно защото ми прилича на лексиконите, които едно време (към 4-5 клас) момичетата даваха в училище за попълване

 

 

Не ми казвай ,че по времето когато си почвал да свириш или мааалко по-късно си нямал любим китарист!

Ония ден те набарах да ми приличаш малко на Скота ,така че тази тема е за хора които тепърва започват да свирят на китара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото ако никой нищо не печели, само чешем клавиатурите и добавяме нови количества безмислици и в без това пълния с такива раздел китара. Което за някои хора е любимо занимание, но пък други ги дразни. Разбира се и двете страни са прави за себе си, но за това си има раздел говорилня и тази тема определено си е за там , според мен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Разбира се и двете страни са прави за себе си"-ти го каза.

Аз мисля,че тази тема не пречи на никой.Темата е озаглавена и всеки вижда и преценя дали да прочете нещо от нея.На който не му хареса просто е подминава.На мен лично никога не ми е пречела нечия тема,не виждам с какво би ми навредило да прочета нещо,независимо какво е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кольо е прав, че немата е безмислена. Има хиляди безмислени теми в тоя форум. Не усещате ли, че наблягаме повече на глупостите. Опитваме се да се правим на "голямата работа" вместо да си усъвършенстваме техниката на свирене. Трябв да отделяме по-малко внимание на безмислените неща, които пишем. Идеята на форума предполагам, че не е да се правим на дървени философи. Идеята е да обменяме опит. Опит, който трупаме със свирене, а не с изливане на глупости в тъпите теми от типа "кой китарист/соло/риф е най-добър" или "имам Х пари и искам да си купя китара/кубе/ефект".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.