Jump to content
Българският форум за музиканти

Любими китаристи


Egon

Recommended Posts

За мен най-добрия... абсолютно Хамет. Преди някой да оспори нека види това. Той си играе с китарата просто. Другия любимец е пак от Металика - Нюстъд от който идват песните в любимия ми албум на Металика - ...and Justice for All.

Другите стилове - Кобейн е доста добър. От новите групи бих казал Майк Шинода, макар, че LP се промениха коренно за отрицателно време. Въпреки това качествата му на китарата са неуспорими.

Нюстед не е ли за "Любими басисти" ? :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
За мен най-добрия... абсолютно Хамет. Преди някой да оспори нека види това. Той си играе с китарата просто. Другия любимец е пак от Металика - Нюстъд от който идват песните в любимия ми албум на Металика - ...and Justice for All.

Другите стилове - Кобейн е доста добър. От новите групи бих казал Майк Шинода, макар, че LP се промениха коренно за отрицателно време. Въпреки това качествата му на китарата са неуспорими.

Нюстед не е ли за "Любими басисти" ? :Piano:

Раздела им не го посещавам, а и това е 1/6 от поста, т.е. само грешка, не може да се взима за спам. :cheers:

 

Към списъка добавям и Адам Гонтиер и Бари Сток.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Пфуу много са, но ето някой:

1.Buckethead

2.Paul Gilbert

3.Zakk Wylde

4.Adrian Smith

5.John Petrucci

6.Billy Gibbons

7.Цветан Недялков

8.Yngwie Malmsteen

9.Rhandy Rhoads

10.Les Paul (създателят на Gibson Les Paul, но надали някой не го знае това)

11.Димитър Кърнев

12.Накрая, но не на последно място Angus Young.

 

И това са може би.

Редактирано от djbnz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Corey K. Beaulieu, Mathew K. Heafy, Michael Paget, Steve ray vaughan, Marty Friedman, Jason Beker, Jeff Loomis (но не слушам мн. Nevermore), Eric Clapton, Slash, Jani Liimatainen, MICHAEL ROMEO .

 

Слушам и Dragonforce но не може да се каже, че са чаааааааааак толкова добри Сам Тотман и Хърман Ли, защото толкова много бъркат на лайфовете, че не е истина. Е верно са им трудни солата ама това не е извинение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лайхо - много техничен, много енергия,абе, честно казано, той е причината да се захвана с китарата. Иначе и Сатириани ме кифи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Гришата! На човечеца са му натрошили над 10 китари само тая година на главата... Неска също идва да се оплаква.... Ха-ха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мене най добри са:

 

1.Tony Iommi

2.Yngwie Malmsteen

3.Steve Vai-Аз от него се запалих по китарата.Гледах го във филма "Crossroads" след като го видях,реших че искам китара. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.