Jump to content
Българският форум за музиканти

Любими китаристи


Egon

Recommended Posts

Имаше едно момче - Wojtek Lisicki, което тръгна много добре, обаче напоследък се поизгуби.

Откъде трябва да го знаем младежа?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми той по принцип свири разни детове и блекове, обаче през 2000г. сформира power група - Lost Horizon, която направи два много силни албума - Awakening The World (2001) и A Flame To The Ground Beneath (2003). Китарите там бяха изключителни, именно Wojtek ги правеше. Сега обаче певецът ги напусна и те маршируват на място от 2 години, не знаят какво да правят. Пък Wojtek до такава степен е врътнал, че не вярвам да направи нещо смислено в бъдеще.

 

И все пак препоръчвам тези албуми :)

Освен китарите, барабаните и вокалите също са на високо ниво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Електрическа китара

1 Steve Morse :headbang:

Останалите са друга категория

 

Класическа китара :John Williams i Segovia. Има още много други нечовеци, но тези изобщо не са от тук. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дейв Мъстейн - Megadeth. Сатриани, Вай и Ингви няма да ги споменавам B) , щото много хора вече ги казаха :ph34r:

 

Не знам защо само един човек обърна внимание на Карл Логан от ManowaR...колкото и прости за свирене да са някои от песните им, солата на господин Логан са направо ненормални!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е брат4е много велики китаристи всеки ден си обогатявам колекцията от велики имена!!!Чък Шулдинър иееееееее :ph34r:B):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kurt Rozenwinkel

Радвам се,че има и други хора освен мен които знаят за Розенуинкъл.Голям е!

 

Владо

А какво сте кажеш за Скофилд,Стърн,Пат Матини,Хендерсън

 

Точно ти бях в сайта,и си мисля че вероятно ги харесваш-особенно Хендерън.

 

 

п.п.много хубави нешта чух вътре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

извинявай за правописа не ме бива кирилицата не знам каде са буквите специално шт

Ако си на фонетика :

Ш - {

Щ - }

Ч - ~

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

извинявай за правописа не ме бива кирилицата не знам каде са буквите специално шт

Ако си на фонетика :

Ш - {

Щ - }

Ч - ~

мерси пробвам ама има и друг проблем клавиатурата ми е на немски и буквите са разместени

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.