Jump to content
Българският форум за музиканти

Любими китаристи


Egon

Recommended Posts

^и аз не съм фен на Рамщайн, но за да е един китарист добър и на някой да му е харесва не е нужно да е виртуоз или да шредва или да е най-бързия и да свири най-засукано и неразбираемо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите любимци са: Тони Ромбола от Godsmack, Кърт Кобейн, Джон Фрушанте от Red Hot Chili Peppers (за мен това е най-добрият китарист в днешно време; супер идеен, с уникален стил на свирене), Стиви Рей Вон, Ерик Клептън, Ричи Блекмор, Слаш, Дейвид Гилмор, Би Би Кинг, Джими Пейдж, Браян Мей... и не на последно място - онзи с шарените дрешки и обърнатата китара (мисля, че всички знаят кой е той).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Евала,много яки неща е направил пича!Усещат се приятни влияния от много места :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ерик Клептън, Джими Хендрикс, Ричи Блекмор, Джими Пейдж - тез от старото поколение.

 

От новото - Andy Timmons определено ми е любимец. Кефя се и на Сатриани, Вай, Малмстийн малко, Джейсън Бекер също, но Анди мога да го слушам постоянно :offtopic-001:

 

Ааа, да не забравя и Пол Гилбърт - новата му тава "Silence Followed By A Deafening Roar" е убийствена! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-любим китарист нямам, харесвам доста.. Някои са Blackmore, Hendrix, John Frusciante, Marty Friedman, Antoine DuFour, Jimi Page, Jerry Cantrell, Petrucci, The Edge, Brian May, Dimebag Darrel, Stevie Ray Vaughan, Eric Johnson, Keith Richards, Joe Perry.. И така нататък, и така нататък :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Израснал съм с Chuck Schuldiner(Death),лека му пръст на човека!!!Сега съм минал на Muhammed Suicmez (Necrophagist както си и личи),Dave Suzuki(Vital Remains),който е за мене унивесален музикант,Alexi Laiho(Children of Bodom),Sami Yli-Sirniö (Kreator)има много

Това е от мене :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога повярвам, че съм омазал линка.. :)

 

 

Това е верният, и за тези, които някак си са пропуснали Ерик Джонсън, случайно ако има такива ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Аз съм от скоро тук и си дрънкам на любителско ниво.Много ми допада темата и реших само да вмъкна едно име което много бренебрегвате а за мен е "най-големия".Става въпрос за китаристът на Мр.Биг Пол Джилбърт.Може да не разбирам много но тоя човек много ми допада като стил и най вече като бързина.Ако не се лъжа това е най-бързият китарист в света

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно сте прави, бързината не е всичко, даже има хора, които прекаляват с нея. Като

например. :hysterical: Адски добър, но нещо не ме грабват нещата, които свири ... То е хубаво да си бърз, ама много хубаво не е на хубаво. :greenangel:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

RITCHIE BLACKMOREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!!!! :music336:

 

Slav тоз не е бурз и не свири яко виж този линк и тогава ми говори http://vbox7.com/play:84e82af0

Редактирано от Zoo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.