Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Не го разбирам 'жаза чак толкова, ама на мен специално много добре ми звучи, Пешо - много як звук си докарал бтв.

Аз специално си падам по по-малоформатните изпълнения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре се е получило. Записа разбира се може и да е по добър, но наистина от мини диск - толкова, следващия път повече. Парчето е добро, а колкото до аранжимента съм на мнение, че за да е типично бендов (лично мнение) е хубаво браса да има малко повече участие като цяло, но разбира се това си е въпрос на личните предпочитания на пищещия.

Що се отнася до свиренето ти , съдейки от предишни неща, които съм ти слушал си дръпнал страшно много, за което те поздравявам и ти пожелавам да я караш все така.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пропуснал съм новите коментари, сори :headbang:

 

@Synchu - И аз си падам повече по по-малките състави, но това се оказа голяма зарибявка :headbang:

 

@kolio_k - Прав си, че може повече тръби да има. Така се получи просто, проекта беше всеки да се съберем 7-8 музиканта, като всеки е написал по 3-4 парчета със щимове за всички и да ги изджемим. Аз отделих повече внимание на аранжирането на няколко стандарта, и двете ми авторски парчета останаха малко бедни, ама какво да се прави - следващия път по-добре ;) То и за записа можеше да е по-добре, ама съм много отнесен и все забравям да намаля входното ниво на микрофона, за да не изкривява...Пък и залата беше една...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе аз съм много далеч от този стил, но последните години си мечтая някой ден и аз да се понауча да подрънквам такива неща.

Та за парчето верно звучи леко като от том и джери. Прилича на саундтрак към някой ултра дърт американски филм някаде от началото/средата на миналия век, в който има няква сцена в ултра гъзарски ресторант в който лелите и чичовците денсът докато бенда свири това парче :rolleyes:

 

П.С. абе май сред обясненията забравих да вметна че ми хареса, за сега го слушах само 3 пъти един след друг :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Парчето е добро, а колкото до аранжимента съм на мнение, че за да е типично бендов (лично мнение) е хубаво браса да има малко повече участие като цяло, но разбира се това си е въпрос на личните предпочитания на пищещия.

Поздрави

 

Абе казах ли ви аз, че Пешо трябва да узори малко повече тия духачи :rolleyes:

Редактирано от Schagerl
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

 

Еми то тази музика си е от онези години баш, па точно и с тръбите :godbless: Радвам се, че те е изкефило!

 

едит:

 

@Schagerl - Тук ехо ли има ? :)

Редактирано от kitaratapesho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Schagerl - Тук ехо ли има ? :)

 

Така ти се струва....озвучаващите уредби се нуждаят от фина настройка :whistle: хем няма да чуваш ехо, хем и баса ще се чуе по-добре :godbless: Можеш да го поставиш пред бенда да се чува по-добре, той и без туй си мисли че е солист :hysterical: и донякъде с право

Редактирано от Schagerl
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

clapping.gif

Баса си е наред,барабаните са малко силни,ако питате мен.То акустичните басисити почти винаги са прее..ни в джаза,аз и за това много не си падам,ама това си е мой проблем. Иначе прачето е адски стилно!

Редактирано от johniebgood
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

много е гот. Ако успееш да го запишеш някой път както трябва, ще е много добре.

Тия юнаци от УСА-то ли са, дето свирят, или тука си го записвал?

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@johniebgood - Така е то, много трябва да дърпат контрабасистите, за да се чуват добре :greenangel:

 

 

@Evtim Djerekarov - Записвано е в САЩ, басиста и барабаниста са българи обаче. Другите са смесен отбор. След няколко месеца ще се съберем отново да посвирим, ще съм написал/аранжирал 1-2 нови парчета, и ако остане време ще забием и това отново :greenball:

 

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е ,щом го излушах до край и после повторих ,значи съвсем не е трудно за слушане.

 

хареса ми и критики никви, щото на тези стилове даже не им знам и термините :greenangel:

ок е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.