Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Не са разрешили... а и на живо са по-добре  :)

Аз ли т'ва, бре? 'Що лъжеш сега 'ората така нагло? Ей мъ - изтипосвъм съ - къту съ лютите за кирилицата - пускайте си ги тия снимки и со глъвътъ у мунитуръ :) Или па си ги принтнете и - на дартс, може и с филия с лютеница да ме целите :)

 

. . . . 3_G.jpg

 

2_G.jpg . . . . . . . . . 1_G.jpg

 

. . . . . . . . . . . . bg_abv_mail.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Присъединявам се към тоста. Иначе аз май видях снимки на 3 дами: Снежанка, Access и Jolene. Кои съм пропуснал. Ето и една моя снимчица:

 

http://www.cmusicforum.com/ecmjazz/Photo.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз какво да поствам, увековечила съм си доброволно покъртителната нефотогеничност направо в инфото :read: , тъй че ..

Пък по-хубави нямам подръка .. трябва да се поровя :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хора и други със слаби сърца да не гледат. До тва се стига като не си пиете сиропчето редовно... Аз съм онова с бялото дето се опитва да изяде Васето и така ... ама тва е друга история ... много минерална вода бях употребил ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

occasion14.gifА, от мене немало отърване :) - а кой мъ изнамери бря, след толкоз векове, аааа?? :)laughing8.gif

Инак светъ е малък като отпечатък от паяк, а па и навсекъде НемаСлънце evil1.gif

 

S4200063.JPG

S4200068.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже всички си пускат снимки с инструментите, ето ме и мен на една доста стара снимка - от преди 4 години, понеже нямам други. Аз съм човекът на баса с вдигнатия палец и наведената глава. Малко ме е срам да се показвам с тоя бас - свирих с него поради факта, че моя бас беше повреден. Тоя бас, както в една друга тема се изказа някой за подобна "марка", беше с фаталната (ха ха) комбинация от тесен и дебел гриф и мноооого дебели и твърди струни - направо ми разказваха играта на ръката. И за капак на всичко беше му запоен кабела директно за буксата:)

 

Photo1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Безподобната ми мутра е разположена в профила ми - да си призная позннаията ми са прекалено ограничени, за да зная как да я сложа точно тук, а да давам линк ..неее! е, всички знаете къде да погледнете, ако ви интересува! или можете да ми дадете съвет как да се изтъпанча сред вас...моге и друга снимка да сложа така :cheers::):D

пояснение - за снимката в профила ми - представете си човекът с тази физиономия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... днес спечели конкурс и беше назначен след интервю във водеща софийска счетоводна къща...мисля, 4е това е успех на личното ми мнение и анчинът по който аз искам да изглеждам! и татуировките ми се личаха..обаче потенциалът не се скрива зад тях! така че - дерзайте и бъдете себе си - отвътре и отвън! поздарви за идеята, темата и форума въобще!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Безподобната ми мутра е разположена в профила ми - да си призная позннаията ми са прекалено ограничени, за да зная как да я сложа точно тук, а да давам линк ..неее! е, всички знаете къде да погледнете, ако ви интересува! или можете да ми дадете съвет как да се изтъпанча сред вас...моге и друга снимка да сложа така :cheers::blink::D

пояснение - за снимката в профила ми - представете си човекът с тази физиономия

photo-572.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.