Jump to content
Българският форум за музиканти

Класиците да си запушат ушите ! :)


Dilian Nedev

Recommended Posts

Еми това е , отново ме хвана идеята , че от тая композиция ще стане нещо ... Тоя път момента на гаврата и тоталното разминаване с оригинала се усили неимоверно . Ето за какво става дума ... http://media.putfile.com/Toccata2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер яко е. Бе тоз Lord of darkness де кво що кавъри пусне все са яки. браво :)

Редактирано от MrDeath
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ , ^^^ Мерси :)

 

^^ Ами той роланда само миди клавиатура го играе . Озвучен е с Korg M1 (Legacy Collection) за органа и Addictive Drums за барабаните .

 

Иначе да спомена само , че баса го записах с V-Amp2 , не очаквах да звукне така добре :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми това е , отново ме хвана идеята , че от тая композиция ще стане нещо ... Тоя път момента на гаврата и тоталното разминаване с оригинала се усили неимоверно . Ето за какво става дума ... http://media.putfile.com/Toccata2

 

 

Супер е станало! :offtopic-001: Единствено би било още по-чудесно, ако към изпълнението на фугата добавиш още една китара, има мегдан за хармонии! :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бе не съм музикант, не разбирам, обаче не трябва ли да се свири легато? иначе не е лошо принципно .. обаче барабаните са сеч. не ми аресват на мене :offtopic-001:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, Лорде :greenangel: ! Много готина идейка и изпълнение! Пък на тези, които не им "аресват" барабаните.... да седнат да направят по-добри... всъщност забравих... те "не са музиканти" :offtopic-001:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^ Като кажеш , че си музикант , ще счета мнението ти . Иди го изсвири легато на китарата , да го е'а .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пък на тези, които не им "аресват" барабаните.... да седнат да направят по-добри... всъщност забравих... те "не са музиканти" :jazzband:

 

 

^^ Като кажеш , че си музикант , ще счета мнението ти . Иди го изсвири легато на китарата , да го е'а .

Я хванете го утепайте тоя немузикант,а? :) ....когато станеш изпълнител Лорде сред пубиката ще преобладават немузиканти,тъй като те преобладават сред населението на Земята и някои от тях може и да не знаят какво е легато,стакато,бла,бла...но имат правото да те съдят,защото са публика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми ? Аз какво да направя ? На мен така ми харесва да го свиря , такива са ми и възможностите . Много забавно така , нали ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.