Jump to content
Българският форум за музиканти

Perfect Strangers


TNT

Recommended Posts

Мале това е супер як кавър.Обаче това "ииии" което прави вокала на места чесно казано ми бърка в мозъка от всякаде,обаче по як кавър не бях чувал чесно!!! :recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То хубаво е станало,но тоя Скуайър ако не се лъжа (дето му се показва главата като резервен) щеше да звучи по на място от ибанез-а,ма вие си знаете..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То хубаво е станало,но тоя Скуайър ако не се лъжа (дето му се показва главата като резервен) щеше да звучи по на място от ибанез-а,ма вие си знаете..

 

Би било хубаво ако имах и резервна китара но нямам :greenangel: А и само с китара не става та дори и да е Fender Str. трябват и подходящите ефекти но не сме толкова богати за съжаление че да си правим за всеки кавър различен звук.Все пак това е liwe и не свирим само кавъри на "DEEP PURPLE" и "RAINBOW" Тази песен с Fender наистина щеше да звучи по добре прав си:icon_shithappens:И аз се радвам че ви харесва благодаря .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не издавам тайна, но соло китариста на бандата има оригинален Сигничър Ричи Блекмор Фендер :greenangel:

 

Защо на клипа не е с него - не знам :)

Кавъра доста добре е станал.

Редактирано от TONY
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не издавам тайна, но соло китариста на бандата има оригинален Сигничър Ричи Блекмор Фендер :)

 

Защо на клипа не е с него - не знам :cheers:

Кавъра доста добре е станал.

 

Този китарист за който говориш от няколко години не е с бандата :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че много е добре, бе! Супер яко! :hysterical:

 

П.П. Това вокалното "ииии" май е от записа, нещо сякаш се улавят повече нек'ви честоти и резонанси и други сложни думи... :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Страхотен кавър! И вокала е супер, даже може да замести Иън Гилън, който вече ддоста се затруднява с по-високите тонове :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Приятелю МОЛЯ те не говори глупости! :) Иан Гилън Е Иан Гилън... Чесно да ти кажа предпочитам Иан Гилън пред този вокалист.(нищо лошо нямам впредвид него просто се пак..разбирате ме)А и тфа "иииииииииииииииииии" което прави вокалиста е толкова гадно... Се едно ми бърка в мозъка... Да сравняваш този даже да заместваш Иан ГИлън с този вокалист е глупаво. :) Нищо лично ама се пак Дийп Пърпъл е Дийп Пърпъл,Иан гилън е Гилън....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.